StalStalowaWola.pl Aktualności
Konferencja prasowa
Napisał: doktor. Dnia 2020-11-23r 18:40

Na konferencji prasowej po meczu Stali Stalowa Wola z Podhalem, po raz kolejny powody do zadowolenia miał opiekun zielono-czarnych, Jaromir Wieprzęć. Jego piłkarze wygrali trzeci mecz z rzędu.

Ale i trener Podhala, mimo że jego zespół z niczym wyjeżdżał ze stalowowolskiego stadionu, chwalił swoich piłkarzy za grę.

Jaromir Wieprzęć (trener Stali Stalowa Wola):
"Cieszy zwycięstwo nad trudnym przeciwnikiem, w bardzo trudnym meczu. Trzeba pochwalić chłopaków za cierpliwość, szczególnie w drugiej połowie. Podhale, tak jak przypuszczałem, wysoko zawiesiło nam poprzeczkę. Postawiło dużo wyższe wymagania od naszych niedawnych rywali. Graliśmy dzisiaj z zespołem dobrze zorganizowanym, dobrze ustawionym na boisku, potrafiącym przesuwać się, a przede wszystkim takim, który chce grać w piłkę. Byliśmy na to przygotowani. Wiedziałem, że przyjedzie do nas drużyna, który umiejętnie wykorzystuje boczne strefy boiska, że piłkarze zmieniają ustawienie w grze ofensywnej, ale wiedzieć to jedna rzecz, natomiast druga to umieć się temu odpowiednio przeciwstawić i wyeliminować te najmocniejsze strony rywala. Większość chłopaków – tak wynika z rozmów, jakie z nimi przeprowadziłem – miała w tym roku tylko kilka dni wolnego od piłki, więc myślę, że już nie mogą doczekać się ostatniego w tym roku spotkania o ligowe punkty, które zagramy za tydzień w Łagowie."

Marcin Zubek (trener Podhala Nowy Targ):
"Chcieliśmy dobrze zakończyć tę bardzo dla nas trudną rundę, ale nie udało się. Uważam, że zagraliśmy dobry mecz – generalnie to widowisko było dobre, bo dużo w nim było sytuacji podbramkowych z obydwu stron – a o porażce zadecydował indywidualny błąd. Nie wywozimy ze stadionu w Stalowej Woli choćby jednego punktu i trochę jesteśmy na siebie źli, bo liczyliśmy na więcej. Dzisiaj coś się kończy, ale coś się też zaczyna. Powoli musimy myśleć o przyszłości, planować, co i jak zrobić, żeby runda rewanżowa była w naszym wykonaniu lepsza. Jaki mamy cel? Za wcześnie o tym mówić. Na papierze może byliśmy jednym z faworytów do odgrywania w lidze czołowej roli, ale w okresie startowym zostaliśmy mocno poobijani i miało to wpływ na naszą grę, tym samym miejsce, jakie zajmujemy po jesieni. Sytuacja w lidze na dzisiaj jest taka, że jedna drużyna odskoczyła wyraźnie na ten moment, ale od drugiego miejsca dzieli nas dystans, który można odrobić."

źródło: sztafeta.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: III liga (IV gr.) 19. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
-:-
Herb Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
Data spotkania: 12/13 maja 2022
Ostatni mecz: III liga (IV gr.) 18. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
0:1
Herb Avia Świdnik Avia Świdnik
Data spotkania: 20 listopada 2021, g. 13:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news