StalStalowaWola.pl Aktualności
Atmosfera była taka, jakiej nam bardzo brakowało
Napisał: doktor. Dnia 2020-03-04r 20:19

Stal Stalowa Wola bezbramkowo zremisowała z Bytovią Bytów i rozpoczęła budowę swojej twierdzy przy ulicy Hutniczej. "Ten doping i ta atmosfera będzie nas niosła" - mówił po meczu Szymon Jarosz.

Zielono-czarni wznowili rozgrywki po przerwie zimowej i na początek zremisowali z Bytovią Bytów. "Mecz otwarcia. Wiedzieliśmy, że Bytovia to jest bardzo dobry zespół, który mierzy nie tylko w spokojne utrzymanie, lecz ma większe aspiracje. Myślę, że momentami graliśmy troszkę zbyt nerwowo. Mogliśmy bardziej szanować piłkę i szukać bardziej wyszukanych akcji" – wspominał po spotkaniu Szymon Jarosz.

Stal w sobotę mogła strzelić gola, ale zabrakło nieco dokładności pod bramką przeciwnika. "Mieliśmy swoje sytuacje po stałych fragmentach. Ja taką miałem, „Witas” miał. Powinniśmy to zamienić na bramkę, ale się nie udało. Trochę jednak mało tych okazji z akcji" – komentował nasz obrońca.

W sobotnim spotkaniu „Stalówka” wróciła do domu, na stadion przy ulicy Hutniczej. Na trybunach pojawiło się 3345 widzów. "Mnie osobiście to bardziej mobilizuje niż paraliżuje. Nie wiem, jak pozostałych chłopaków, ale na pewno atmosfera była taka, jakiej nam bardzo brakowało. Myślę, że ten pierwszy mecz mógł być taki przeciętny, a w następnych spotkaniach ten doping i ta atmosfera będzie nas niosła" – skomentował Szymon.

Przed zielono-czarnymi teraz wyjazdowe spotkanie z Błękitnymi Stargard. "Kolejny ciężki mecz przed nami, ale jesteśmy świadomi tego, gdzie jesteśmy i o co gramy. Wszędzie, gdzie będziemy jechać, nieważne gdzie, jedziemy po zwycięstwo" – podsumował nasz piłkarz.

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: finał okręgowego Pucharu Polski 2020/2021
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
0:0 k. 6:5
Herb Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
Data spotkania: 5 maja 2021, g. 16:00
Ostatni mecz: III liga (IV gr.) 33. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
4:0
Herb Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
Data spotkania: 1 maja 2021, g. 17:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news