StalStalowaWola.pl Aktualności
Remis na otwarcie stadionu
Napisał: doktor. Dnia 2020-03-04r 20:16

Czekaliśmy na to 917 dni! W sobotę wróciliśmy na nasz stadion i w spotkaniu 21. kolejki II ligi zmierzyliśmy się z Bytovią Bytów. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Od początku sobotniego meczu musieliśmy być czujni pod naszą bramką, bowiem goście z Bytowa szukali okazji na gola. „Stalówka” zaatakowała natomiast po dziesięciu minutach. Najpierw Szymona Jarosza w ostatniej chwili zatrzymali obrońcy, a chwilę później szybszy od Michała Fidziukiewicza był bramkarz Bytovii.

W kolejnych minutach spotkanie się wyrównało, a sporo było gry  w środkowej strefie boiska. Obie drużyny badały swoje możliwości i nie chciały popełnić błędu w defensywie, a uderzenia na bramkę czy to Bytovii, czy Stali, były niecelne. Ostatecznie na przerwę piłkarze obu drużyn udali się przy bezbramkowym remisie.

Druga część meczu rozpoczęła od groźnego strzału na naszą bramkę, ale na szczęście było to uderzenie niecelne. W dalszej fazie tego meczu na boisku nie brakowało walki, a wynik cały czas nie ulegał zmianie. My byliśmy blisko trafienia, ale uderzenie Piotra Zmorzyńskiego było było minimalnie niecelne, piłkę po strzale Michała Fidziukiewicza odbił bramkarz.

Ostatecznie w sobotę w Stalowej Woli gole nie padły. Nasi piłkarze niesieni dopingiem publiczności wywalczyli cenny jeden punkt, a warto zaznaczyć, że od 82. minuty graliśmy w osłabieniu.

Budujemy Naszą twierdzę na Hutniczej!

Stal Stalowa Wola – Bytovia Bytów 0:0

Stal Stalowa Wola: Pietrzkiewicz – Mroziński, Jarosz, Witasik, Sobotka, M.Płonka (75′ Stelmach), Jopek, Szifer (66′ Ciepiela), Chromiński (66′ Zmorzyński), T.Płonka, Fidziukiewicz (88′ Śpiewak).

Bytovia Bytów: Gostomski – Deleu, Bąk, Memić, Liberacki, Bielawski (66′ Kwiatkowski), Lech (82′ Giel), Zawistowski, Feruga, Ameyaw (90+1′ Wolski), Czubak.

Żółte kartki: Jopek, T.Płonka, M.Płonka, Pietrzkiewicz (Stal) – Ameyaw (Bytovia).

Czerwona kartka: Jopek /82′ – za drugą żółtą/ (Stal).

Sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).

Widzów: 3345.

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: finał okręgowego Pucharu Polski 2020/2021
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
0:0 k. 6:5
Herb Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
Data spotkania: 5 maja 2021, g. 16:00
Ostatni mecz: III liga (IV gr.) 33. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
4:0
Herb Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
Data spotkania: 1 maja 2021, g. 17:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news