StalStalowaWola.pl Aktualności
Piłkarze Stali w SP 12
Napisał: doktor. Dnia 2020-02-06r 08:45

W poniedziałek piłkarze Stalówki pojawili się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 12, aby spotkać się z najmłodszymi sympatykami naszego zespołu.

1 grupa sportowa (rocznik 2012) gorąco przywitała Filipa Szifera, Krzysztofa Kiercza, Szymona Jopka oraz Piotra Zmorzyńskiego po czym wspólnie przystąpiono do sportowych gier i zabaw.

Następnym punktem programu był quiz sportowy, w którym poprawne odpowiedzi nagradzane były kalendarzami Stali Stalowa Wola. Dzieci wykazały się dużą wiedzą i z radością uczestniczyły w zabawie.

Jak wiadomo głównym celem była piłka nożna i w kolejnych, szybko upływających minutach za sprawą znakomitej atmosfery rozegrano mecze piłkarskie. Cztery drużyny mające w swoich składach po jednym zawodniku Stali z wielkim zaangażowaniem stoczyły pomiędzy sobą zacięte pojedynki , w których główną ideą była oczywiście zabawa.

Na zakończenie spotkania każdy miał możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia czy też porozmawiania z naszymi zawodnikami.

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 23. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg
Data spotkania: 3 czerwca 2020, g. --:--
Ostatni mecz: II liga, 22. kolejka
Herb Błękitni Stargard Błękitni Stargard
0:0
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 7 marca 2020, g. 13:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news