StalStalowaWola.pl Aktualności
Dziękuję za każde wsparcie
Napisał: doktor. Dnia 2020-01-13r 19:39

Robert Dadok nie będzie już piłkarzem Stali Stalowa Wola i swoją karierę będzie kontynuował w drużynie z I ligi, Stali Mielec. Zawodnik ma do przekazania kilka słów kibicom Stalówki.

Robert Dadok w Stali Stalowa Wola rozegrał w sumie 56 meczów, w których strzelił trzynaście goli. Na swoim koncie zanotował także wiele asyst. W drużynie zielono-czarnych występował przez 1,5 sezonu.

"Czas w „Stalówce” będę wspominał bardzo pozytywnie. Początki były ciężkie, ale z czasem grało mi się tutaj coraz swobodniej. W tym czasie zmieniłem stan cywilny oraz na boisku prezentowałem się częściej z lepszej strony" – mówi nam Robert.

"To półtora roku temu Stal Stalowa Wola wyciągnęła do mnie rękę, kiedy byłem po sezonie, gdzie mało grałem i byłem po urazie. Mogłem się odbudować i wrócić na dobre tory. To była dobra decyzja tak samo jak ta, że po sezonie zostałem na kolejne pół roku, gdzie zarząd przystał na zadowalające mnie warunki w tym kwotę odstępnego, która odgrywała dla mnie ważną rolę przy podpisywaniu kontraktu na dwa lata" – dodaje.

Robert Dadok skierował także kilka słów do kibiców Stali Stalowa Wola. "Kibicom życzę oczywiście pewnego utrzymania, a może i powalczenia o baraże, które są możliwe oraz dziękuję za każde wsparcie przede wszystkim na wyjazdach, bo kibice „Stalówki” byli z nami na większości wyjazdów" – mówi piłkarz.

Robert Dadok przechodzi do Stali Mielec, która znajduje się w czołówce Fortuna I ligi i walczy o awans do Ekstraklasy. "Moim celem na pewno będzie pomóc drużynie w awansie do ekstraklasy, o której już głośno mówi się w Mielcu" – wyjaśnia „Dadi”.

Były już zawodnik zielono-czarny jest natomiast pewny, że Stal utrzyma się w II lidze. – Jestem pewny, że ta drużyna utrzyma się w 2 lidze oraz, że zrobią to na Hutniczej 15 – podsumowuje.

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 32. kolejka
Herb Widzew Łódź Widzew Łódź
VS
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 15 lipca 2020, g. 19:10
Ostatni mecz: II liga, 31. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
5:1
Herb Elana Toruń Elana Toruń
Data spotkania: 10 lipca 2020, g. 17:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news