StalStalowaWola.pl Aktualności
Nie mogę uwierzyć, że Stalówka nie strzeliła ani jednej bramki
Napisał: doktor. Dnia 2019-12-05r 08:35

"To był dziwny mecz. Gdybym dziś był piłkarzem Stali Stalowa Wola to pewnie do Wigilii nie mógłbym uwierzyć, że nie strzeliliśmy ani jednej bramki" - powiedział Mateusz Borek, komentator Polsatu Sport w meczu 1/8 finału Pucharu Polski Stalówki z Lechem Poznań.

"Lech Poznań, poza tymi pierwszymi minutami, gdzie widziałem "Stalówkę" trochę spiętą, usztywnioną, świadomością że gra zespołem z Ekstraklasy, nie wyglądał najlepiej. Później gospodarze złapali rytm, promowali van der Harta, bramkarza Lecha Poznań, który popisał się sześcioma, siedmioma świetnymi interwencjami" - powiedział Mateusz Borek, który komentował spotkanie Stali Stalowa Wola z ekstraklasowym Lechem Poznań.

"Jeżeli drużyna z trzeciego poziomu rozgrywkowego, będąca w tej chwili w strefie spadkowej, potrafi na tle drużyny z Ekstraklasy tworzyć aż tyle sytuacji to coś jest nie tak. Nie trafiają do mnie tłumaczenia zawodników Lecha Poznań jest boisko było złe, że nie taka trawa. Ja jestem z pokolenia, które grało na błocie, na żużlu. Człowiek się cieszył czasami, że może założyć siatki na bramki" - powiedział Borek.
 
"Naprawdę dzisiaj w wielu fragmentach drużyna gospodarzy wyglądała dobrze, opanowała środek pola, wykorzystała pasywność w tym elemencie Lecha Poznań."
 
"Może to paradoksalnie zabrzmi, ale mi się bardzo podobała gra dwóch napastników. To znaczy Michała Fidziukiewicza i przede wszystkim Roberta Dadoka. Widzę w tym chłopaku naprawdę potencjał na granie na wyższym poziomie. Jest szybki, agresywny, zachowuje intensywność grania, nie ginie na kilka minut" - dodał Borek zachwalając napastnika Stali Stalowa Wola.
 
"Dadoka widziałem dzisiaj na żywo pierwszy raz i niech ten chłopak się rozwija, niech nie przestaje, niech pracuje na każdym treningu, bo jestem przekonany, że stać go na granie na wyższym poziomie niż druga liga polska."

źródło: podkarpacielive.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 32. kolejka
Herb Widzew Łódź Widzew Łódź
VS
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 15 lipca 2020, g. 19:10
Ostatni mecz: II liga, 31. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
5:1
Herb Elana Toruń Elana Toruń
Data spotkania: 10 lipca 2020, g. 17:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news