StalStalowaWola.pl Aktualności
Nie ukrywam, że mam niedosyt
Napisał: doktor. Dnia 2019-12-04r

Po meczu z Lechem Poznań w 1/8 finału Pucharu Polski kibice Stali Stalowa Wola mogą czuć niedosyt. "Stalówka" mimo iż broni się przed spadkiem z II ligi, to w spotkaniu z zespołem z PKO Ekstraklasy pokazała się z dobrej strony.

Stal Stalowa Wola po meczu z Lechem Poznań odpadła z rozgrywek Pucharu Polski. "Kolejorz" wygrał 2:0, ale zespół z Podkarpacia pozostawił po sobie dobre wrażenie, a w całym spotkaniu stworzył wiele okazji bramkowych.

"Kolejorz" szybko wyszedł na prowadzenie, ale potem zielono-czarni zmarnowali kilka dobrych okazji strzeleckich. Znakomicie spisywał się także bramkarz Lecha, Mickey van der Hart.

Tak, jak kibice Stali mogą czuć niedosyt, taki właśnie niedosyt czuje też szkoleniowiec II-ligowca, Szymon Szydełko.

"Podsumowując spotkanie chciałem powiedzieć tylko tyle, że jestem zadowolony ze swojego zespołu. Uważam, że moja drużyna na tle zespołu z Ekstraklasy zaprezentowała się bardzo dobrze. Stwarzaliśmy sobie bardzo dużo sytuacji. Nie ukrywam, że mam właśnie niedosyt, bo wydaje mi się, że przynajmniej na bramkę zasłużyliśmy. Zawsze by to lepiej wyglądało" – mówił Szydełko.

Szkoleniowiec „Stalówki” żałował, że przynajmniej raz nie udało nam się pokonać bramkarza Lecha Poznań. "Zostawiliśmy masę zdrowia na boisku, dlatego żałuję, że nie zdobyliśmy chociaż gola, bo byliśmy zespołem, który bardzo chciał i dążył do tego, że grać prosty futbol, ale futbol, który stwarza nam dużo sytuacji" – skomentował trener.

Dariusz Żuraw, szkoleniowiec drużyny z Poznania, odniósł się do stanu boiska w Boguchwale, gdzie rozgrywane było to spotkanie. "Dwie rzeczy, z których jestem bardzo zadowolony: pierwsza jest taka, że awansowaliśmy do kolejnej rundy, a druga to to, że po meczu na tak trudnym boisku nikomu z moich zawodników chyba nic się nie stało. To są dwie rzeczy, z których się bardzo cieszę i to w zasadzie tyle, co mam do powiedzenia po tym meczu" - skomentował szkoleniowiec.

źródło: stal1938.pl/sportowefakty.wp.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 31. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
5:1
Herb Elana Toruń Elana Toruń
Data spotkania: 10 lipca 2020, g. 17:00
Ostatni mecz: II liga, 30. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
3:0
Herb Górnik Polkowice Górnik Polkowice
Data spotkania: 4 lipca 2020, g. 17:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news