StalStalowaWola.pl Aktualności
Z Lechem w Boguchwale
Napisał: doktor. Dnia 2019-11-14r 20:10

To nie tak miało wyglądać, jednak wielkie święto zielono-czarnych zostało przeniesione do Boguchwały.

Niestety, marzenia kibiców Stali Stalowa Wola o otwarciu z pompą nowego stadionu przy ulicy Hutniczej 15 prysły jak bańka. Prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny wraz z członkami klubu, przekazali w środę informację na spotkaniu ze Stowarzyszeniem Kibiców Stali Stalowa Wola, że mecz odbędzie się na IzoArenie.
 
Sympatycy Stalówki mocno liczyli na otwarcue stadionu podczas meczu z Lechem Poznań, jednak pojawiły się pewne problemy techniczne. Potrzeba jeszcze kilku poprawek, jednak gospodarz hutniczego miasta zapowiedział że Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej rozpocznie funkcjonowanie od 1 stycznia 2020 roku.
 
Zielono-czarni chcieli przełożyć mecz na wiosnę, jednak Kolejorz był nieugięty. Istniała także możliwość zamiany gospodarza, ale tego kategorycznie odmówili włodarze klubu wraz ze sztabem szkoleniowym.

Spotkanie odbędzie się prawdopodobnie 4 grudnia o godzinie 12:00 w Boguchwale, o ile pozwolą na to warunki atmosferyczne.

źródło: podkarpacielive.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 21. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Bytovia Bytów Bytovia Bytów
Data spotkania: 29 lutego/1 marca 2020
Ostatni mecz: Puchar Polski, 1/8 finału
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
0:2
Herb Lech Poznań Lech Poznań
Data spotkania: 4 grudnia 2019, g. 12:15 w Boguchwale
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news