StalStalowaWola.pl Aktualności
Łapiemy kontakt z zespołami wyżej w tabeli
Napisał: doktor. Dnia 2019-11-12r 20:54

"Łapiemy delikatny oddech i kontakt z zespołami wyżej w tabeli" - mówił po meczu w Siedlcach Michał Płonka.

Stal nie traci kontaktu z zespołami, które znajdują się nad strefą spadkową. Bardzo pomogło nam w tym zwycięstwo w Siedlcach. To było bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli – na szczęście wygrane przez naszą drużynę.

"Na pewno każdy sobie przed meczem zdawał sprawę, jaki jest on dla nas ważny. Bardzo cieszy zwycięstwo, bo możemy dopisać sobie trzy punkty. Łapiemy delikatny oddech i kontakt z zespołami wyżej w tabeli" – mówił po sobotnim spotkaniu Michał Płonka.

Michał na boisku pojawił się w drugiej połowie. Starał się szanować piłkę i rozgrywać akcje zielono-czarnych. "Starałem się bardziej utrzymać piłkę i uspokoić grę, bo było parę takich sytuacji, że była akcja z jednej strony, potem z drugiej – taka czysta gonitwa" – skomentował.

Przed Stalą teraz derbowe spotkanie z Resovią Rzeszów, który to mecz zostanie rozegrany już w najbliższą sobotę o godzinie 13:00. "Miejmy nadzieję, że pójdziemy za ciosem. Nie możemy sobie wybierać meczów, które możemy odpuścić czy zagrać bardziej na luzie. Każde spotkanie jest dla nas ważne. Walczymy o zdobycz punktową w każdym spotkaniu. Czekam też na to, żeby strzelić swojego gola" – podsumował Michał Płonka.

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 32. kolejka
Herb Widzew Łódź Widzew Łódź
VS
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 15 lipca 2020, g. 19:10
Ostatni mecz: II liga, 31. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
5:1
Herb Elana Toruń Elana Toruń
Data spotkania: 10 lipca 2020, g. 17:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news