StalStalowaWola.pl Aktualności
Porażka w Katowicach
Napisał: doktor. Dnia 2019-11-02r 19:02

W 16. kolejce II ligi Stal Stalowa Wola przegrała na wyjeździe z GKS-em Katowice 1:2.

GKS prowadzenie w tym meczu objął w 48. minucie, kiedy to naszego bramkarza pokonał Dawid Rogalski. W końcówce potyczki katowiczanie strzelili drugiego gola, który tym razem był autorstwa Kacpra Michalskiego. Dla Stali bramkę w piątej minucie doliczonego czasu gry strzelił Robert Dadok.

GKS Katowice - Stal Stalowa Wola 2:1 (0:0)
1:0 - Dawid Rogalski 48'
2:0 - Kacper Michalski 90+3'
2:1 - Robert Dadok 90+5'

GKS Katowice: Bartosz Mrozek – Kacper Michalski, Arkadiusz Jędrych, Radek Dejmek, Grzegorz Rogala, Szymon Kiebzak (83′ Łukasz Wroński), Michał Gałecki, Maciej Stefanowicz, Adrian Błąd (81′ Marcin Urynowicz), Arkadiusz Woźniak (90 +4′ Kacper Tabiś), Dawid Rogalski (70′ Daniel Rumin).

Stal Stalowa Wola: Krystian Kalinowski – Adam Waszkiewicz (73′ Rafał Michalik), Krzysztof Kiercz, Bartosz Sobotka, Szymon Jarosz, Piotr Witasik, Piotr Mroziński (66′ Przemysław Stelmach), Michał Płonka, Szymon Jopek (66′ Łukasz Pietras), Robert Dadok, Michał Fidziukiewicz (65′ Bartłomiej Ciepiela).

Żółte kartki: Daniel Rumin, Marcin Urynowicz – Szymon Jarosz, Adam Waszkiewicz, Bartłomiej Ciepiela, Łukasz Pietras.

Sędzia: Albert Różycki (Łódź).

Stal w kolejnym meczu zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Siedlce.