StalStalowaWola.pl Aktualności
Teraz czas na zwycięstwa
Napisał: doktor. Dnia 2019-09-30r 17:15

"Limit błędów został wykorzystany z nadwyżką. Na każdy mecz jedziemy teraz zdobywać trzy punkty" - mówi Szymon Jarosz, obrońca Stali.

Po zwycięstwie z Legionovią Legionowo i wygranej w Totolotek Pucharze Polski „Stalówka” tydzień zakończyła triumfem w Krakowie, gdzie wygraliśmy 3:1 z miejscową Garbarnią.

"Wygrywamy pewnie, ale nie był to łatwy mecz. Wiedzieliśmy, że Garbarnia to fajnie grający w piłkę zespół. Dużo analizowaliśmy ich styl gry. Mniej więcej wiedzieliśmy, czym nas mogą zaskoczyć, gdzie mają słabe punkty. Staraliśmy się to wykorzystać i zwyciężyliśmy 3:1" – mówił po spotkaniu Szymon Jarosz, obrońca naszej drużyny.

Garbarnia przeważała w środku pola, ale to nasza drużyna strzeliła więcej bramek od rywala. "Taki był pomysł na grę. Wiedzieliśmy, że oni wymieniają krótkie podania, stosują tak zwaną „małą grę”. My czekaliśmy na szybki atak. Właśnie po takich akcjach mieliśmy swoje sytuacje. W drugiej połowie wiedzieliśmy, że już nie będą tak ochoczo atakować i zrobiły się kolejne sytuacje. Można było jeszcze podwyższyć ten wynik" – skomentował Szymon.

Przy prowadzeniu 2:0 w grę naszego zespołu wkradł się błąd i piłkarze Garbarni strzelili kontaktowego gola. "Zawsze stracony gol przy wyniku 2:0 to jest jakiś problem, ale wiedzieliśmy w jakiej jesteśmy sytuacji i nie było chwili zwątpienia. Dążyliśmy do tego, aby poprawić ten wynik na 3:1" – wyjaśniał nad piłkarz.

Przed Stalą teraz wyjazdowe spotkanie z Lechem II Poznań. Zielono-czarni pojadą tam z wiarą w zwycięstwo. "Tylko po trzy punkty. Do końca rundy jedziemy wszędzie po 3 punkty. Przegrywanie już było, teraz czas na zwycięstwa. Limit błędów został wykorzystany z nadwyżką. Na każdy mecz jedziemy teraz zdobywać trzy punkty" – podsumował Szymon Jarosz.

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 21. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Bytovia Bytów Bytovia Bytów
Data spotkania: 29 lutego/1 marca 2020
Ostatni mecz: Puchar Polski, 1/8 finału
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
0:2
Herb Lech Poznań Lech Poznań
Data spotkania: 4 grudnia 2019, g. 12:15 w Boguchwale
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news