StalStalowaWola.pl Aktualności
Mogłem wycisnąć z tego więcej
Napisał: doktor. Dnia 2019-09-19r 19:57

W meczu ze Stalą Rzeszów w podstawowym składzie Stali Stalowa Wola zadebiutował Bartłomiej Ciepiela. "Czuję lekki niedosyt po swoim występie" - mówił po meczu młody zawodnik Stali.

Derby Podkarpacia dla Stali Rzeszów, która w 9. kolejce II ligi pokonała zielono-czarnych. "Według mnie powinniśmy wygrać to spotkanie. Obiektywnie patrząc byliśmy lepszym zespołem w tym meczu. Straciliśmy znowu dwie głupie bramki ze stałych fragmentów gry, gdzie nie miały w ogóle prawa paść takiego gole. Myślę, że też mogłem się lepiej zachować w jednej sytuacji i wykończyć ją bramką" – mówił po meczu Bartłomiej Ciepiela.

18-latek zadebiutował w wyjściowym składzie w meczu na poziomie II ligi. "Czuję lekki niedosyt po swoim występie. Wiadomo – to był pierwszy mecz w pierwszym, składzie, ale myślę, że mogłem wycisnąć z tego więcej" – skomentował.

Piłkarz Stali odniósł się także do przebiegu spotkania. "Takie mieliśmy założenie, że chcieliśmy ich skontrować. Wiedzieliśmy, że Stal bardzo mocno się otwiera i chcieliśmy to wykorzystać. Niestety, nie udało się" – opisywał.

W kolejnym meczu ligowym zmierzymy się na wyjeździe z Legionovią Legionowo. "Zrobimy wszystko, żeby się odbić i odnieść zwycięstwo" – podsumował Bartłomiej Ciepiela.

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 15. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Widzew Łódź Widzew Łódź
Data spotkania: 26 października 2019, g. 14:00 w Boguchwale
Ostatni mecz: II liga, 14. kolejka
Herb Elana Toruń Elana Toruń
1:1
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 19 października 2019, g. 17:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news