StalStalowaWola.pl Aktualności
Po punkty do Bytowa
Napisał: doktor. Dnia 2019-08-17r 13:33

W 4. kolejce Stal Stalowa Wola zmierzy się z rywalem, który jeszcze w poprzednim sezonie występował w I lidze. Liczymy na dobre spotkanie i punkty, które z dalekiego Bytowa przywiozą nasi piłkarze.

Zielono-czarni po trzech kolejkach mają na swoim koncie jeden punkt. W poprzedniej serii gier nasza drużyna wywalczyła go bezbramkowo remisując z Gryfem Wejherowo. Wszyscy mamy nadzieję, że było to przełamanie po dwóch porażkach i teraz „Stalówka” zacznie już solidnie punktować. Nasz najbliższy rywal to jednak wymagający przeciwnik.

Bytovia Bytów jeszcze w poprzednim sezonie występowała w Fortuna I lidze. Kadra zespołu latem uległa sporym zmianom, odeszło kilku piłkarzy, ale też do Bytowa trafili nowi zawodnicy. I to znani, bo tacy piłkarze, jak m.in. Deleu, Daniel Feruga, Adrian Liberacki czy Piotr Giel.

Bytovia co prawda w pierwszej kolejce poniosła porażkę (1:2 z Elaną w Toruniu), ale dwa kolejne mecze już wygrała (2:1 z Widzewem Łódź i 2:1 z GKS-em Katowice). Drużyna z Kaszub początek sezonu ma więc bardzo wymagający, ale spisała się bardzo przyzwoicie. Ma na swoim koncie sześć punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli.

"Jesteśmy w stanie z każdym podjąć walkę i zdobyć punkty. Do Bytowa jedziemy nie powiem, że po punkt, ale po trzy. Nie możemy inaczej do tego podchodzić, bo jesteśmy drużyną, którą stać na zwyciężanie w każdym meczu" – mówi Łukasz Pietras.

"Do Bytowa jedziemy po trzy punkty. Nie ma co patrzeć. Żaden remis nas nie zadowala. W naszej sytuacji po trzech meczach mamy jeden punkt i musimy po prostu wygrać w Bytowie. Innego rozwiązania nie ma i z takim nastawieniem tam pojedziemy" – dodaje Filip Wójcik.

Spotkanie Bytovii Bytów ze Stalą Stalowa Wola zostanie rozegrane w sobotę 17 sierpnia o godzinie 18:00. Mecz poprowadzi Patryk Gryckiewicz (Toruń).

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 21. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Bytovia Bytów Bytovia Bytów
Data spotkania: 29 lutego 2020, g. 19:38
Ostatni mecz: Puchar Polski, 1/8 finału
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
0:2
Herb Lech Poznań Lech Poznań
Data spotkania: 4 grudnia 2019, g. 12:15 w Boguchwale
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news