StalStalowaWola.pl Aktualności
Wyciągniemy wnioski
Napisał: doktor. Dnia 2019-07-29r 09:14

"Trzeba szybko o tym meczu zapomnieć i skupić się na następnych spotkaniach" - mówił po meczu z Resovią Rzeszów Piotr Witasik.

Inauguracja nowego sezonu II-ligowych rozgrywek nie potoczyła się po myśli zielono-czarnych. „Stalówka” z Resovią Rzeszów przegrała 1:3. Winę za stratę pierwszego gola bierze na siebie Piotr Witasik.

"Nieporozumienie. Ewidentnie moja bramka. Myślałem, że Kali wyjdzie, wypiąstkuje. Chciałem, żeby tak było, ale on nic nie krzyknął. Nieporozumienie. Bramka ewidentnie na moje konto" – skomentował nasz obrońca.

"Nie tak miało być, nie tak miała wyglądać inauguracja. Wiadomo, że mecz derbowy rządzi się swoimi prawami, ale… Co mogę powiedzieć – zdecydowanie walecznością Resovia nas przebiła i po prostu strzeliła nam bramki tak naprawdę z niczego. To my im sprezentowaliśmy te gole. I niestety przegrywamy" – mówił piłkarz.

Resovia po pierwszej połowie prowadziła 2:0. Po przerwie Stal strzeliła gola, ale to drużyna z Rzeszowa ostatecznie wygrała 3:1. "Niestety, taka jest piłka. Gonimy, chcieliśmy dążyć do wyrównania, strzeliliśmy kontaktową bramkę. Dążyliśmy do tego, żeby strzelić jeszcze jedną i niestety przydarzył się błąd w polu karnym i Resovia zdobyła trzeciego gola. Wyciągniemy na pewno wnioski z tego meczu. Trzeba szybko o nim zapomnieć i skupić się na następnych spotkaniach" – powiedział Piotr Witasik.

Teraz przed naszą drużyną wyjazdowe spotkanie ze Zniczem Pruszków. "W Pruszkowie też na pewno będzie ciężkie spotkanie, ale tak jak mówię – szybko wyciągnąć wnioski, przeanalizować ten mecz, poprawić błędy, które zrobiliśmy i otwartą, pozytywną głową pojechać do Pruszkowa i walczyć o trzy punkty" – podsumował obrońca zielono-czarnych.

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 21. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Bytovia Bytów Bytovia Bytów
Data spotkania: 29 lutego/1 marca 2020
Ostatni mecz: Puchar Polski, 1/8 finału
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
0:2
Herb Lech Poznań Lech Poznań
Data spotkania: 4 grudnia 2019, g. 12:15 w Boguchwale
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news