StalStalowaWola.pl Aktualności
Zespół rodzi się na nowo
Napisał: doktor. Dnia 2019-07-29r 09:07

Stal Stalowa Wola na inaugurację nowego sezonu przegrała 1:3 z Resovią Rzeszów. "Wszystko ustawiła pierwsza bramka" - mówił po meczu szkoleniowiec zielono-czarnych, Paweł Wtorek.

"Zespół rodzi się na nowo. Gdzie się buduje, kształtuje charakter? Właśnie w takich meczach. Może nam właśnie tego brakowało. Wszystko się tworzy, rodzi dopiero. Troszkę charakterem, konsekwencją, determinacją Resovia nas zwłaszcza na początku przewyższała. Stąd wynika chyba to zwycięstwo" – mówił po meczu z Resovią Rzeszów trener naszej drużyny.

Resovia po pierwszej połowie prowadziła 2:0. Po przerwie „Stalówka” strzeliła gola, ale w końcówce meczu padła jeszcze jedna bramka dla drużyny z Rzeszowa.

"Wydaje mi się, że Resovia wygrała swoją konsekwencją w grze. Nam tego po prostu zabrakło. Tak naprawdę mecz ustawiła bramka na 1:0. Potem drugi gol, ale ten pierwszy w szczególności. Resovia lubi grać w takich momentach swoją piłką, bardzo konsekwentną w defensywie i próbą szybkiego ataku. Ułożył się mecz zdecydowanie dla nich. Szkoda, bo później mieliśmy jakieś sytuacje, ale na pewno brakuje jeszcze jakości w tej grze" – skomentował Paweł Wtorek.

Stal w drugiej połowie zaprezentowała się lepiej niż w pierwszej części potyczki. "Myślę, że stać nas na jeszcze lepszą grę niż w drugiej połowie. Na pewno ciężko się gra, gdy drużyna jest ustawiona na 40. metrze i bardzo dobrze gra w defensywie. Budowanie ataku pozycyjnego to nie jest prosta gra. Wszystko ustawiła pierwsza bramka" – podsumował Paweł Wtorek.

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 21. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Bytovia Bytów Bytovia Bytów
Data spotkania: 29 lutego/1 marca 2020
Ostatni mecz: Puchar Polski, 1/8 finału
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
0:2
Herb Lech Poznań Lech Poznań
Data spotkania: 4 grudnia 2019, g. 12:15 w Boguchwale
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news