StalStalowaWola.pl Aktualności
Władze Stali już myślą o nowym sezonie
Napisał: doktor. Dnia 2019-05-09r 10:49

Stal Stalowa Wola ma już zapewnione utrzymanie w II lidze. W klubie już budują zespół na nowy sezon 2019/ 2020, który rozpocznie się 27 lipca.

Do zakończenia tegorocznego sezonu w II lidze zostały do rozegrania dwie kolejki. Stal Stalowa Wola zagra w 33 kolejce w roli gospodarza w Boguchwale z Górnikiem Łęczna (11 maja, sobota, godzina 17). W 34 ostatniej kolejce z Gryfem w Wejherowie, w niedzielę 19 maja o godzinie 13. 

Klub już jednak bardzo intensywnie myśli nowym sezonie. "W połowie czerwca wznowimy treningi i zaczniemy przygotowania do nowego sezonu" - mówi Wojciech Fabianowski, trener Stali Stalowa Wola. 

Dużo dzieje się w sprawach kadrowych. Ważne umowy na kolejny sezon ma kilku zawodników, Łukasz Pietras, Szymon Jarosz, Łukasz Konefał, Przemysław Stelmach i Krystian Kalinowski.

Ważne umowy mają także młodzi zawodnicy, wychowankowie klubu, Karol Dziopak, Maciej Siudak, Wiktor Stępniowski, Kacper Śpiewak. 

Przed kilkoma dniami nowe umowy ze stalowowolskim klubem podpisali, Piotr Mroziński i Adam Waszkiewicz. Trwają rozmowy z kolejnymi zawodnikami z którymi Stal chce przedłużyć umowy. Są to, kapitan zespołu, Bartosz Sobotka, Grzegorz Janiszewski, Robert Dadok. 

Klub liczy się z odejściem Michała Trąbki, któremu kończy się umowa i ten piłkarz na propozycje z klubów z pierwszej ligi. 

Stal także prowadzi rozmowy z nowymi zawodnikami. "Nie podam nazwisk, ale są to piłkarze ofensywni, chcemy wzmocnić przede wszystkim atak, szukamy mocnej dziewiątki" - mówi trener Wojciech Fabianowski.

źródło: echodnia.eu
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 21. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Bytovia Bytów Bytovia Bytów
Data spotkania: 29 lutego/1 marca 2020
Ostatni mecz: Puchar Polski, 1/8 finału
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
0:2
Herb Lech Poznań Lech Poznań
Data spotkania: 4 grudnia 2019, g. 12:15 w Boguchwale
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news