StalStalowaWola.pl Aktualności
Dla mnie to będzie bardzo ważna data
Napisał: doktor. Dnia 2019-05-06r 20:16

W sobotnim spotkaniu w bramce Stali zadebiutował 19-letni Maciej Siudak. "Dziękuję trenerom, że postawili na mnie w tym meczu" - mówił po meczu młody bramkarz.

4 maja 2019 roku będzie jednak szczególny dla Macieja Siudaka. Nasz młody bramkarz po raz pierwszy zagrał bowiem w zielono-czarnych barwach. „Stalówka” w sobotę przegrała 1:2 ze Zniczem Pruszków. 

"Dla mnie to będzie bardzo ważna data, chyba najważniejsza w moim życiu. Cieszę się bardzo, że zadebiutowałem. Dziękuję trenerom, że postawili na mnie w tym meczu. Dziękuję trenerowi Tomaszowi Wietesze, że mnie przygotował do tego debiutu. To spełnienie marzeń" – komentował po spotkaniu 19-latek. Mimo porażki „Stalówki”, Maciek w sobotnim meczu pewnie spisywał się między słupkami.

"Dużo interwencji było w tym meczu – lepszych, gorszych. Mogłem się lepiej zachować przynajmniej przy jednej bramce. Chciałem, ale nie wyszło. Chciałem zagrać na zero z tyłu" – żałował nasz zawodnik.

Sam Maciej przyznał, że jego debiutowi towarzyszyło pewne zdenerwowanie. W czasie meczu emocje odeszły już jednak na dalszy plan. "W piątek, jak wróciłem z treningu, czułem się bardzo zestresowany. Tak samo w autobusie. Jak już jednak wyszedłem na rozgrzewkę, poczułem zapach trawy – poczułem się pewniej. Podczas meczu nie odczuwałem już tak stresu. Cały czas była jednak świadomość w głowie, że jednak jeden błąd może dużo zaważyć" – podsumował Maciej Siudak.

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 23. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg
Data spotkania: 3 czerwca 2020, g. --:--
Ostatni mecz: II liga, 22. kolejka
Herb Błękitni Stargard Błękitni Stargard
0:0
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 7 marca 2020, g. 13:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news