StalStalowaWola.pl Aktualności
"Klub 100" Stal Stalowa Wola
Napisał: doktor. Dnia 2019-05-02r 14:07

Każdy z nas może mieć czynny wpływ na przyszłość naszego klubu! Zostań członkiem "Klubu 100" i wesprzyj Stal.

Miło nam poinformować, że oficjalnie uruchomiliśmy projekt „Klub 100” Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola. Projekt zrzesza sympatyków klubu i jest inicjatywą skierowaną w szczególności do osób prywatnych i małych przedsiębiorstw, które chciałyby wesprzeć finansowo naszą „Stalówkę”.

Pierwszym Członkiem „Klubu 100” został Adam Danaj, wieloletni kibic „Stalówki”, który z pasji do piłki nożnej założył firmę „ARTOUR – Wyjazdy Na Mecze” i spełnia marzenia ludzi zabierając ich na piłkarskie szlagiery w całej Europie. Nie zapomina także o swojej drużynie ze Stalowej Woli, którą kiedyś wspierał głośnym dopingiem z trybun, a dziś wspiera ją finansowo.

Firmy bądź osoby prywatne, które zdecydują się na przystąpienie do Klubu 100 zobowiązują się do opłacenia comiesięcznej składki, zyskując w ten sposób status Członka Klubu 100 Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola.

Co każdy z Członków Klubu 100 otrzymuje w zamian za wsparcie finansowe drużyny? "Bonusów jest kilka. Ot, choćby karnet na sektor VIP na wszystkie mecze rozgrywane w roli gospodarza, miejsce na prestiżowej liście umieszczonej na oficjalnej stronie Klubu: stal1938.pl, prawo wstępu na m.in. spotkania biznesowe, uroczystości klubowe oraz konferencje prasowe, specjalny, unikatowy szalik klubowy, czy wreszcie – możliwość posługiwania się logotypem Klubu we własnych działaniach promocyjnych" – mówi Mateusz Nowak, prezes PSA Stal Stalowa Wola.

Adam Danaj jest pierwszym, który zapisał się do Klubu 100, ale możemy zdradzić, że do „Stalówki” już wpływają kolejne deklaracje i zapytania. Jak zostać członkiem Klubu 100 i pomóc swojej ukochanej drużynie? Wypełnioną, podpisaną i zeskanowaną deklarację można przesłać mailowo na adres: psa@stalowawola.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby Klubu, która znajduje się przy ul. Hutniczej 15 w budynku MOSiRu. Deklarację można również przesłać drogą pocztową na adres: Stal Stalowa Wola Piłkarska Spółka Akcyjna, ul. Hutnicza 15, 37-450 Stalowa Wola.

"Serdecznie zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej inicjatywy i dołączenia do Klubu 100 Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola!" – dodaje prezes Mateusz Nowak.

Deklaracja przystąpienia oraz Regulamin Klubu 100 są do pobrania na stronie internetowej: stal1938.pl/klub-100/

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 23. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg
Data spotkania: 3 czerwca 2020, g. --:--
Ostatni mecz: II liga, 22. kolejka
Herb Błękitni Stargard Błękitni Stargard
0:0
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 7 marca 2020, g. 13:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news