StalStalowaWola.pl Aktualności
Debiut Karola Dziopaka
Napisał: doktor. Dnia 2019-05-02r 13:58

Karol Dziopak na długo zapamięta 28 kwietnia 2019 roku. Tego dnia 18-letni pomocnik Stali nie tylko zadebiutował w pierwszym zespole zielono-czarnych, ale i rozegrał inauguracyjny mecz w II-ligowych rozgrywkach.

Karol Dziopak urodził się 27 stycznia 2001 roku. 28 kwietnia 2019 roku zadebiutował w naszej Stali Stalowa Wola. Rywalem zielono-czarnych był Rozwój Katowice, a potyczka zakończyła się bezbramkowym remisem.

"Będzie to dla mnie pamiętna data. Jestem bardzo zadowolony i cieszę się, że mogłem wystąpić w tym spotkaniu. Trener dał mi szansę i na pewno jest to dla mnie duże wyróżnienie. Będę się starał swoją pracą udowodnić, że warto na mnie stawiać i mam nadzieję, że jeszcze w tej rundzie, w najbliższych meczach wystąpię" – powiedział nasz młody zawodnik po zakończeniu spotkania.

Karol na co dzień występuje w rezerwach Stali i gra w „okręgówce”. "To duży przeskok a poziom jest naprawdę wysoki. Ciężko się z tym zmierzyć, ale warto sobie stawiać wysokie cele i je realizować. Jeżeli dostaje się taką szansę, to warto po prostu grać i wykorzystać te 45 minut, jak w niedzielnym spotkaniu, aby pokazać się z dobrej strony" – skomentował.

Nasz młody zawodnik twardo stąpa po ziemi i chce się rozwijać. "To dla mnie duża motywacja. Będę się starał udowadniać trenerom na treningach, żeby dawali mi następne szanse i bym mógł się dalej rozwijać" – powiedział pomocnik „Stalówki”.

Całość na: stal1938.pl/aktualnosci/pamietna-data-dla-mlodego-pilkarza-stali/

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 23. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg
Data spotkania: 3 czerwca 2020, g. --:--
Ostatni mecz: II liga, 22. kolejka
Herb Błękitni Stargard Błękitni Stargard
0:0
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 7 marca 2020, g. 13:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news