StalStalowaWola.pl Aktualności
Bardzo chciałem tutaj wygrać
Napisał: doktor. Dnia 2019-04-30r 11:16

Bartosz Sobotka, kapitan naszego zespołu, pochodzi z Katowic, a w przeszłości był m.in. zawodnikiem Rozwoju. Teraz w barwach Stali miał okazję zmierzyć się z tym zespołem.

"Jestem z Katowic. Zakotwiczyłem tu kiedyś przez jakiś czas i fajnie tutaj wrócić. Bardzo chciałem odnieść tu zwycięstwo, jednak nie udało się – jest jeden punkt" – mówi kapitan naszej „Stalówki”.

"Wydaje mi się, że w pierwszej połowie przeważaliśmy. Utrzymywaliśmy się przy piłce, rozgrywaliśmy ją i było chyba w miarę w porządku. W drugiej coś się popsuło. To jest pytanie – co. Rozwój miał dwie, trzy takie sytuacje, gdzie piłka powinna wpaść do bramki. Na całe szczęście zagraliśmy na zero z tyłu" – dodaje Bartosz nawiązując do przebiegu meczu.

Spotkanie w Katowicach toczyło się przy padającym deszczu, co mogło wpłynąć na jakość potyczki. "Jakby nie było deszczu, to na pewno boisko byłoby gorsze. Dla dwóch drużyn było ono jednak takie same,ale nie było aż takiej tragedii, momentami można było fajnie pograć" – wyjaśniał nasz obrońca.

Do końca sezonu pozostały jeszcze trzy kolejki ligowe. Przypomnijmy, że zielono-czarni są już pewni utrzymania. "Na pewno nie będziemy grali w nich na dużym luzie. Wiadomo – utrzymanie jest, ale trzeba ścisnąć pośladki na te trzy najbliższe mecze i zagrać o komplet punktów. Zobaczymy, gdzie będziemy na koniec sezonu" – podsumował kapitan naszej drużyny.

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, sezon 2019/2020, 1. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Resovia Resovia
Data spotkania: 27 lipca 2019, g. 17:00 w Boguchwale
Ostatni mecz: II liga, sezon 2018/2019, 34. kolejka
Herb Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
1:3
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 19 maja 2019, g. 13:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news