StalStalowaWola.pl Aktualności
Dobra pierwsza połowa
Napisał: doktor. Dnia 2019-04-30r 11:13

Stal Stalowa Wola bezbramkowo zremisowała z Rozwojem w Katowicach. "Ten punkt trzeba przyjąć z zadowoleniem" - mówił po meczu Wojciech Fabianowski.

"Po tym, co zobaczyliśmy w drugiej połowie, ten punkt trzeba przyjąć z zadowoleniem. Ta część spotkania była jedną ze słabszych, jakie rozegraliśmy. Chcielibyśmy, żeby to wyglądało inaczej jednak dziś po przerwie zagraliśmy bardzo słabo. Nie wiem, z czego to wynika. Ten taki komfort psychiczny, który już mamy powinien się przełożyć na to, żeby grało nam się lżej i łatwiej, a graliśmy po prostu słabo" – mówił po meczu z Rozwojem Katowice Wojciech Fabianowski.

"Pierwsza połowa natomiast była naprawdę niezła, prowadziliśmy grę, ale można mieć jednak pretensje o to, że nie stwarzaliśmy sytuacji" – dodał.

W niedzielnym spotkaniu szansę na pokazanie swoich umiejętności otrzymali młodzi zawodnicy – Karol Dziopak i Wiktor Stępniowski. "Zazwyczaj staram się nigdy nikogo nie wyróżniać i nie zrobię wyjątku. Z czystym sumieniem, ciężko byłoby kogokolwiek wyróżnić" – skomentował trener.

Szkoleniowiec „Stalówki” odniósł się także do stanu murawy na stadionie w Katowicach. "Boisko było ciężkie, padał deszcz, murawa była „szybka” i piłka dostawała poślizgu. Jednak gospodarze mieli takie same warunki i wyglądali w drugiej połowie dużo lepiej" – podsumował Wojciech Fabianowski.

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 23. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg
Data spotkania: 3 czerwca 2020, g. --:--
Ostatni mecz: II liga, 22. kolejka
Herb Błękitni Stargard Błękitni Stargard
0:0
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 7 marca 2020, g. 13:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news