StalStalowaWola.pl Aktualności
Olimpia wygrała zasłużenie
Napisał: doktor. Dnia 2019-04-23r 11:15

"Rzeczywistość pokazała nam nasze miejsce w szeregu" - mówił po spotkaniu Wojciech Fabianowski, trener zielono-czarnych.

Stalówka dała sobie strzelić dwa gole i z Grudziądza wraca bez punktów. Drużyna ze Stalowej Woli mecz kończyła w dziewiątkę.

"Trzeba przyznać, że w sobotnim spotkaniu Olimpia miała więcej atutów i pokazała nam jakość piłkarską, której nam brakowało. Chyba to tak niestety na tę chwilę wygląda, że oni tej jakości mają więcej. Rzeczywistość pokazała nam nasze miejsce w szeregu. Trzeba po prostu pochylić się nad porażką i przyznać szczerze, że w tym meczu nie zasłużyliśmy nawet na punkt" – mówił po meczu Wojciech Fabianowski.

Gospodarze sobotniego meczu bramki strzelali po wcześniejszych błędach naszej drużyny. Olimpia nieprzypadkowo jest też wiceliderem II ligi. "Bramki zawsze padają po błędach. Uważam, że popełniliśmy za duże błędy jak na tę klasę rozgrywkową. Przy wyprowadzeniu piłki dwa razy ją tracimy. Były inne sytuacje, z których przeciwnik mógł strzelić bramkę, a nie zakończył ich golem. Ubolewamy nad tym, bo tak naprawdę Olimpia nas niczym nie zaskoczyła. Wiedzieliśmy jak grają i potwierdzili to w tym meczu. Potwierdzili też jeszcze jedną rzecz – to jest bardzo mocna drużyna" – skomentował trener naszego zespołu.

Już w środę 24 kwietnia w meczu 30. kolejki „Stalówka” zmierzy się z Olimpią Elbląg.

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 23. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg
Data spotkania: 3 czerwca 2020, g. --:--
Ostatni mecz: II liga, 22. kolejka
Herb Błękitni Stargard Błękitni Stargard
0:0
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 7 marca 2020, g. 13:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news