StalStalowaWola.pl Aktualności
Zawsze gramy o zwycięstwo
Napisał: doktor. Dnia 2019-04-18r 20:13

"W każdym spotkaniu podejmujemy walkę" - mówił trener Stalówki, Paweł Wtorek. "My zawsze w każdym meczu gramy o zwycięstwo" - dodaje Adam Waszkiewicz. Zielono-czarni mobilizują się przed spotkaniem z Olimpią Grudziądz.

W Wielką Sobotę naszą Stalówkę czeka kolejne spotkanie ligowe. W meczu 29. kolejki zielono-czarni zmierzą się w Grudziądzu z miejscową Olimpią. Rywalem Stali będzie aktualnie trzeci zespół w tabeli, który jest poważnym kandydatem do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Olimpia nad Stalą ma jednak tylko sześć punktów przewagi.

"Nie pojedziemy tyle kilometrów, żeby się na boisku położyć. My w każdym spotkaniu gramy o trzy punkty. Praktycznie nie zdarzył się mecz, w którym wychodzimy i się bronimy, czekamy na wyrok. W każdym spotkaniu podejmujemy walkę" – mówił szkoleniowiec Stali, Paweł Wtorek. "Jesteśmy narażeni na takie wyniki jak w Siedlcach czy ze Skrą Częstochowa, bo bramki nie murujemy. Gramy otwartą piłkę i tak po prostu chcemy grać. Czasami można się naciąć i nam się dwa takie spotkania przytrafiły" – dodał.

W sobotnim spotkaniu wiele też będzie zależeć od naszego bramkarza. Krystian Kalinowski, który debiutował z Ruchem Chorzów, w niedawnym meczu z GKS-em Bełchatów pokazał się z bardzo dobrej strony i zachował czyste konto. "Mam nadzieję, że w Grudziądzu również zanotuję dobry występ. Zobaczymy, czas pokaże. Liczę, że też będzie na zero z tyłu i bez błędów" – skomentował 20-latek.

Zielono-czarni liczą, że z dalekiego wyjazdu wrócą z punktami. "Mam nadzieję, że z Grudziądza przywieziemy jakąś zdobycz punktową. My zawsze w każdym meczu gramy o zwycięstwo, bo jak mówi trener: remis jest przed meczem. Podchodzimy do każdego rywala z szacunkiem, ale interesują nas każdym spotkaniu trzy punkty" – zaznaczył natomiast Adam Waszkiewicz.

Początek sobotniego meczu zaplanowano na godzinę 18:00.

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 23. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg
Data spotkania: 3 czerwca 2020, g. --:--
Ostatni mecz: II liga, 22. kolejka
Herb Błękitni Stargard Błękitni Stargard
0:0
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 7 marca 2020, g. 13:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news