StalStalowaWola.pl Aktualności
Mogłem się pokazać i nie zawiodłem
Napisał: doktor. Dnia 2019-04-17r

Drugi mecz w zielono-czarnych barwach i czyste konto w spotkaniu z GKS-em Bełchatów. Krystian Kalinowski, bramkarz Stali w sobotnim meczu pokazał się z bardzo dobrej strony.

Nasz młody bramkarz po spotkaniu z drużyną z Bełchatowa zebrał bardzo pochlebne recenzje. 20-latek spisywał się pewnie i nie dał się pokonać zawodnikom rywala. Przypomnijmy, że Krystian w zielono-czarnych barwach debiutował kolejkę wcześniej w meczu w Chorzowie z Ruchem (1:1).

"Wydaje mi się, że to spotkanie z drużyna z Bełchatowa było trudniejsze. Miałem więcej sytuacji do wykazania się i przeciwnik bardziej na nas napierał, dochodził do sytuacji. Miałem szansę, żeby się wykazać" – mówił po spotkaniu nasz zawodnik.

"Cieszę się, że mogłem się pokazać i nie zawiodłem. Zagrałem na zero z tyłu, co cieszy. Na pewno mecz na plus dla mnie i dla całej drużyny" – dodał.

Krystian Kalinowski, mimo iż dopiero zbiera pierwsze szlify na tym poziomie rozgrywek, to nie stanowi to dla niego problemu. "Bardzo dobrze czuję się na drugoligowych boiskach" – skomentował.

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 23. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg
Data spotkania: 3 czerwca 2020, g. --:--
Ostatni mecz: II liga, 22. kolejka
Herb Błękitni Stargard Błękitni Stargard
0:0
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 7 marca 2020, g. 13:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news