StalStalowaWola.pl Aktualności
Mogliśmy urwać punkty
Napisał: doktor. Dnia 2019-03-26r 22:06

"Na pewno mogliśmy urwać punkty na tym bardzo ciężkim terenie" - mówił po meczu z Radomiakiem Grzegorz Janiszewski.

Zielono-czarni od 51. minuty w meczu w Radomiu grali w osłabieniu po tym, jak po drugiej żółtej kartce boisko musiał opuścić Adam Waszkiewicz. Nasz zespół gola stracił w końcówce meczu po rzucie karnym. "Na pewno szkoda straty punktów, bo graliśmy w dziesiątkę od 51. minuty i Radomiak nie stworzył sobie jakiejś klarownej sytuacji. Na pewno mogliśmy urwać tutaj punkty, na tym bardzo ciężkim terenie" – mówił po meczu z Radomiakiem Grzegorz Janiszewski.

Kto wie, jak potoczyłyby się losy tego spotkania, gdyby nie rzut karny dla gospodarzy sobotniego meczu. "Końcówka meczu też wyglądałaby inaczej, bo na pewno bylibyśmy ustawieni głębiej w defensywie i nie wiadomo, jak to by się potoczyło. Rzut karny przyznany dla Radomiaka był prawidłowy" – skomentował Grzegorz. "Szkoda…" – dodał w nawiązaniu do wyniku tego meczu.

Stal dobrze prezentowała się defensywie w meczu w Radomiu. Na słowa pochwały zasługuje zwłaszcza duet stoperów Grzegorz Janiszewski – Szymon Jarosz. "Nasza współpraca z Szymonem Jaroszem dobrze się układa. Już graliśmy ze sobą wcześniej także jest nam trochę łatwiej. Wydaje mi się, że cały zespół w sobotę zagrał w defensywie niezłe spotkanie, dlatego tym bardziej szkoda, że przegrywamy ten mecz. To był solidne spotkanie w defensywie naszego zespołu" – podsumował nasz obrońca.

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, sezon 2019/2020, 1. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Resovia Resovia
Data spotkania: 27 lipca 2019, g. 17:00 w Boguchwale
Ostatni mecz: II liga, sezon 2018/2019, 34. kolejka
Herb Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
1:3
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 19 maja 2019, g. 13:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news