StalStalowaWola.pl Aktualności
Z czołówką musimy zagrać o wiele lepiej
Napisał: doktor. Dnia 2018-11-20r 20:31

W ostatniej kolejce nasi piłkarze przegrali 0:1 derbowe spotkanie z Resovią Rzeszów. Przed Stalą teraz dwa ważne, ale i bardzo wymagające spotkania - z Elaną Toruń i Widzewem Łódź.

Sobotnie spotkanie z drużyną z Rzeszowa nie zakończyło się po myśli naszych zawodników. Zielono-czarni w derbach zaznali goryczy porażki. "Zabrakło nam walki, aby odnieść zwycięstwo i jakiejś może większej determinacji, bo w mojej opinii, to w tym spotkaniu wyglądaliśmy słabiutko. Resovia może troszeczkę lepiej weszła w ten mecz, a my chyba na niego nie dojechaliśmy. Nie wiem, czym to jest spowodowane. Zagraliśmy bardzo słaby mecz. Nie mogliśmy stworzyć sobie sytuacji. Taka trochę kopanina, piłka jakby nam przeszkadzała. Na dodatek straciliśmy bramkę z kontrataku po tym, gdy my wykonywaliśmy stały fragment. Mamy rzut rożny, a za chwilę Resovia strzela nam z tego gola. To trochę boli, ale na zwycięstwo to chyba raczej nie zasłużyliśmy. Remis mogliśmy stąd wywieźć jednak na własne życzenie przegraliśmy ten mecz" – mówił po tym spotkaniu Adrian Dziubiński, który krytycznie ocenił także swój występ.

"W ofensywie nie istnieliśmy. Mówię to też o sobie – nie czułem się jakoś zbyt dobrze. Zszedłem dosyć wcześnie, bo chyba trenerzy też to zauważyli. Ofensywnie wyglądaliśmy bardzo słabo" – skomentował. W tym roku nasi piłkarze rozegrają jeszcze dwa spotkania ligowe. I to z zespołami ze ścisłej ligowej czołówki. "W tych spotkaniach musimy zaprezentować się o wiele lepiej. Musimy się spiąć i zagrać to, co graliśmy wcześniej" – komentował „Dziubek”.

Sobotnie spotkanie było meczem już 19. kolejki ligowej. "Chyba ta runda jest za długa, ale nie ma co szukać usprawiedliwień. Musimy po prostu teraz skupić się na najbliższym meczu, który gramy z Elaną. Musimy wyjść i ten mecz wygrać" – podsumował nasz napastnik.

Mecz Stal Stalowa Wola – Elana Toruń zostanie rozegrany w Boguchwale w najbliższą sobotę, 24 listopada. Początek spotkania o godzinie 13:00.

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, sezon 2019/2020, 1. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Resovia Resovia
Data spotkania: 27 lipca 2019, g. 17:00 w Boguchwale
Ostatni mecz: II liga, sezon 2018/2019, 34. kolejka
Herb Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
1:3
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 19 maja 2019, g. 13:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news