StalStalowaWola.pl Aktualności
Trenerski dwugłos
Napisał: doktor. Dnia 2018-09-23r 18:54

Sobotnie spotkanie GKS-u Bełchatów ze Stalą Stalowa Wola oceniają trenerzy obu drużyn.

Artur Derbin (trener GKS-u Bełchatów):

"To nie jest dobry wieczór przynajmniej w naszym wypadku. Odnosząc się do słów trenera rywala, to ją mogę je tylko dopełnić. Pierwsza połowa dobra w naszym wykonaniu udokumentowana zdobyczą bramkową. Mecz mocno skomplikował się po czerwonej kartce Emila. Tego prowadzenia nie udało nam się dowieźć do końca, mało tego, przegraliśmy to spotkanie w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Dlatego czuję się, jak bym miał nóż w plecach. Trzeba to przeanalizować, także to, co się wydarzyło przy faulu Emila. 

Teraz jest nam trochę ciężko, jest nam nieco pod górkę, natomiast w takich trudnych momentach twardziele idą dalej i mam nadzieję, że już w najbliższym meczu pokażemy charakter i jakość a GKS będzie zwycięski."


Wojciech Fabianowski (trener Stali Stalowa Wola):

"Przede wszystkim jesteśmy bardzo zadowoleni z trzech punktów, które są nam bardzo potrzebne. Tym bardziej, że są to punkty zdobyte na bardzo ciężkim terenie. Ten mecz miał dwie różne fazy. W pierwszej weszliśmy bardzo źle w to spotkanie, dwadzieścia minut w naszym wykonaniu bardzo słabe, graliśmy bojaźliwie i nerwowo, pozbywaliśmy się piłki, natomiast później po stracie bramki zaczynało nas trochę puszczać, ta drużyna zaczęła wyglądać coraz lepiej. Stąd całkowicie inna druga połowa, w którą weszliśmy z kolei bardzo dobrze, udało nam  się strzelić te dwa gole, szkoda jeszcze tych dwóch okazji. Trzeba przyznać, że brakowało nam jakości w ataku pozycyjnym i nad tym musimy popracować, brakuje nam takich indywidualności jak Thiakane, który jedną akcją otworzył drogę do bramki. 

Chciałbym podziękować naszym kibicom, którzy nas wspierali. Są nam potrzebni nawet bardziej w takich trudnych momentach. Cieszymy się, a poza tym chcemy wyciągnąć wnioski z naszych błędów, bo jest jeszcze dużo poprawy w naszej grze."

źródło: własne/gksbelchatow.com
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: finał okręgowego Pucharu Polski 2020/2021
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
0:0 k. 6:5
Herb Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
Data spotkania: 5 maja 2021, g. 16:00
Ostatni mecz: III liga (IV gr.) 33. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
4:0
Herb Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
Data spotkania: 1 maja 2021, g. 17:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news