StalStalowaWola.pl Aktualności
Stal - Ruch kibicowsko
Napisał: doktor. Dnia 2018-09-18r 08:51

Przedstawiamy kibicowskie opisy z meczu Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów.

Opis kibiców Stali:

Na kolejny mecz rozgrywany w Boguchwale wybrało się ok. 160 osób w tym: 24 FC Nisko, 8 Łada i kilku Kibiców Stali Rzeszów. W trakcie meczu dojeżdżają Karpaty, ok. 60 osób z flagą - mieli problem z wejściem na swój mecz w Dębicy. Wszystkim dziękujemy za wsparcie. Tym razem, ze względu na ilość biletów zamówionych przez Kibiców gości zasiadamy na innej trybunie. Ostatecznie Ruch nie wykorzystał całej przyznanej puli. Wieszamy flagi i prowadzimy dobry doping. Piłkarze niestety tylko remisują tracąc bramkę w końcówce meczu.

 

Opis kibiców Ruchu:

"Niebieska Szarańcza" ma za sobą kolejny wyjazd podczas przygody z drugą ligą. Tym razem fanatycy chorzowskiego Ruchu udali się do Boguchwały, miejscowości znajdującej się tuż obok Rzeszowa. 

Zbiórka na wyjazdowe spotkanie ze Stalą Stalową Wola została wyznaczona na godzinę 10:30. Wczesna godzina miała ułatwić dojazd na stadion w Boguchwale, gdzie tymczasowo swoje mecze rozgrywa drużyna "Stalówki". Kolumna aut wyruszyła z Cichej 6 tuż po godzinie 11:00, zaś pod stadionem Izolatora pojawiliśmy około godzinę przed meczem zaplanowanym na 16:00. 

Brak specjalnej kontroli sprawił, że wszyscy kibice pojawili się na sektorze przed pierwszym gwizdkiem meczu. Łącznie tego dnia było nas 280, w tym solidne wsparcie Unii Oświęcim, za co wielkie dzięki. Trybuna, którą dostaliśmy, sprzyjała dopingowi i od początku ruszyliśmy z głośnym śpiewem. Niestety, marna gra naszych piłkarzy w pierwszej połowie doprowadziła do tego, że większości osób puszczały nerwy, a z trybun często było słychać "K... mać, Chorzów grać" i pojedyncze okrzyki niezadowolenia. 

Na początku drugiej połowy piłkarze wyrównali i mogliśmy w lepszych humorach pośpiewać niebieskie piosenki. Tego dnia szczególnie dobrze wychodziła jedna, którą przy dobrej zabawie ciągnęliśmy paręnaście minut. Na płocie tego dnia zawisły dwie flagi - "Special Guest" oraz "Śp. Herman" i transparent "RUCH PDW". 

Do Boguchwały dotarło w sobotę ponad 100 fanów "Stalówki", do których dołączyło w drugiej połowie kilkudziesięciu kibiców Karpat Krosno. Gospodarze prowadzili doping w asyście bębna, jednak ich śpiewy były nieregularnie. Na płocie znajdowały się flagi: "STF", "Love Stalówka Hate Antifa", "Nisko", "Karpaty Since 1928". 

Po meczu szybka zawijka i całym składem wyruszyliśmy w kierunku Górnego Śląska. Część osób pojechała jeszcze do Krakowa, gdzie swój mecz grała Wisła. Kolejny wyjazd zaliczony, niech żałują ci co nie byli, lub woleli być gdzie indziej. 

źródło: Grzesiek STF / niebiescy.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, sezon 2019/2020, 1. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Resovia Resovia
Data spotkania: 27 lipca 2019, g. 17:00 w Boguchwale
Ostatni mecz: II liga, sezon 2018/2019, 34. kolejka
Herb Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
1:3
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 19 maja 2019, g. 13:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news