StalStalowaWola.pl Aktualności
Stal przedłuża umowy
Napisał: doktor. Dnia 2018-06-30r 09:07

Czterech piłkarzy przedłużyło umowy na grę w Stali Stalowa Wola w nadchodzącym sezonie: Michał Mistrzyk, Przemysław Stelmach, Adam Waszkiewicz i Michał Trąbka.

Z pozostałymi trwają rozmowy. Najtrudniej będzie zatrzymać Adriana Dziubińskiego i Szymona Jarosza. Ten pierwszy chce zarabiać więcej… Prawdopodobnie odejdzie także Sebastian Łętocha, któremu kończy się kontrakt końcem czerwca, chyba, że zgodzi się na obniżkę swojego uposażenia. 

Natomiast największym w tej chwili dla klubu problemem, będzie dogadanie się z Patrykiem Stefańskim, który ma ważny kontrakt, a który był najdrożej opłacanym na wiosnę piłkarzem. Klub zaproponuje zawodnikowi rozwiązanie umowy za porozumieniem strony. Jednak piłkarz może tej propozycji nie przyjąć.

źródło: sztafeta.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 23. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg
Data spotkania: 3 czerwca 2020, g. --:--
Ostatni mecz: II liga, 22. kolejka
Herb Błękitni Stargard Błękitni Stargard
0:0
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 7 marca 2020, g. 13:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news