Porażka na inaugurację ligi
Napisał: doktor. Dnia 2016-07-30r 19:55

Nasz zespół słabo rozpoczął ligowe zmagania. Podopieczni Rafała Wójcika przegrali w pierwszym spotkaniu o punkty z beniaminkiem II ligi Odrą Opole 0:3.

Od pierwszych minut przeważali gospodarze, którzy udokomentowali to trafieniem Mateusza Perońskiego w 31 minucie spotkania. Gospodarze byli bliscy podwyższenia prowadzenia tuż przed przerwą, ale w dogodnej sytuacji przestrzelił Rafał Bursiło.

Dziesięć minut po zmianie stron miejscowi podwyższyli prowadzenie po trafieniu Waldemara Gancarczyka bezpośrednio z rzutu wolnego. Na sześć minut przed końcem meczu "Stalówkę" dobił Łukasz Staroń.

Odra Opole - Stal Stalowa Wola 3:0 (1:0)
1:0 - Mateusz Peroński 31'
2:0 - Waldemar Gancarczyk 55'
3:0 - Łukasz Staroń 84'

Żółte kartki: 54' Żołądź, 58' Adamski, 85' Wójcik (Stal).

Odra Opole: Tobiasz Weinzettel – Aleksander Kowalski, Tomasz Wepa, Robert Trzandel, Rafał Brusiło (80' Marcin Niemczyk), Mateusz Gancarczyk (64' Bartłomiej Kolanko), Waldemar Gancarczyk, Dawid Wolny (68' Łukasz Staroń), Łukasz Winiarczyk, Mateusz Peroński (73' Damian Ałdaś), Mateusz Bodzioch.

Stal Stalowa Wola: Bartosz Konicki – Michał Mistrzyk (81' Kacper Piechniak), Mateusz Kolbusz, Konrad Korczyński (74' Kacper Siudak), Mateusz Argasiński, Adrian Gębalski, Mateusz Wójcik, Radosław Adamski (59' Adam Zawierucha), Bruno Żołądź, Adrian Dziubiński, Konrad Kołodziej (33' Przemysław Stelmach).

źródło: własne