Trenerzy o meczu
Napisał: doktor. Dnia 2015-04-07r 23:24

Piłkarze Stali Stalowa Wola w meczu o drugoligowe punkty zremisowali w piątek ze Zniczem w Pruszkowie 1:1. Oto co powiedzieli po spotkaniu trenerzy obu zespołów.

Dariusz Banasik (trener Znicza): "Na pewno my nie jesteśmy zadowoleni z punktu. Wydaje mi się, że pierwsza połowa to początek dla nas, potem się wyrównało, z drugiej połowy nie jestem zadowolony, przeciwnik stworzył praktycznie tylko jedną sytuację, którą wykorzystał. Wiedzieliśmy po analizie, że (Stal) to jest taki zespół, który jest dosyć dobry w ofensywie, ma dobrych zawodników, strzelców, którzy dużo strzelają, mają też silne boki, między innymi Jakubowskiego i Mikołajczaka, którzy dośrodkowują i wtedy bramki zdobywają. Wiedzieliśmy to, ale niestety nie uchroniliśmy się przed stratą bramki."

Jaromir Wieprzęć (trener Stali): "Jesteśmy zadowoleni z tego punktu. Muszę podziękować chłopakom zwłaszcza za drugą połowę, choć mecz nam się nie ułożył, myślę, że tak do 20-25 minuty Znicz miał przewagę, zdominował nas, potem my przejęliśmy trochę inicjatywę, mieliśmy swoje sytuacje. Dostajemy bramkę ze stałego fragmentu gry, na który uczulaliśmy zespół, ta pierwsza połowa nam nie wyszła, oprócz 10 minut, w drugiej też nie był wielki mecz w wykonaniu mojego zespołu, ale chłopcy podjęli walkę. Potrafiliśmy wykorzystać sytuację, którą stworzyliśmy, słowa uznania dla zawodników za to, że ostatnie 15-20 minut grając w dziesięciu potrafili utrzymać remis."

źródło: własne/echodnia.eu