StalStalowaWola.pl Aktualności
Po prostu musieliśmy wygrać
Napisał: doktor. Dnia 2019-11-12r 20:43

"Limit błędów mamy już wyczerpany. Gdzie nie pojedziemy, walczymy o trzy punkty" - mówił po meczu z Pogonią Siedlce Szymon Jarosz. Zielono-czarni pokonali rywala 2:1. To było bardzo cenne zwycięstwo naszej drużyny.

"Udało się. Czekaliśmy na to zwycięstwo, bo wiedzieliśmy, jak ułożyła się tabela. Po prostu musieliśmy wygrać" – mówił po sobotnim spotkaniu Szymon Jarosz. Trzy punkty wywalczone przez Stal mogą okazać się bezcenne. Zielono-czarni po prostu musieli rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść, aby nie tracić dystansu do drużyn, które znajdują się nad strefą spadkową.

"Nie chcieliśmy grać po taką presją, jak teraz. Zmusiło nas do tego jednak życie. Musimy być na to odporni. Piłka nożna to przede wszystkim presja" – skomentował nasz obrońca.

"Straciliśmy bramkę na 1:1, ale cały czas wierzyliśmy, że jesteśmy w stanie wywieźć z Siedlec korzystny rezultat. W końcówce spotkania cofnęliśmy, ale nie przekładało się to na jakieś groźne sytuacje dla Pogoni. My też wyszliśmy z paroma kontrami, które mogliśmy troszkę lepiej rozwiązać" – dodał.

Kolejne spotkanie także będzie bardzo ważne dla naszego zespołu. W derbowej potyczce zmierzymy się z Resovią Rzeszów. Będzie to okazja do rewanżu za porażkę w 1. kolejce II ligi. "Przed nami derby, ale my już nie patrzymy na nic. Po prostu wychodzimy na boisko i chcemy każdy mecz wygrać. Limit błędów mamy już wyczerpany. Gdzie nie pojedziemy, walczymy o trzy punkty. Ciężko trenujemy i pracujemy nad tym, żeby się wydostać z tej strefy spadkowej" – podsumował Szymon Jarosz.

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 32. kolejka
Herb Widzew Łódź Widzew Łódź
VS
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 15 lipca 2020, g. 19:10
Ostatni mecz: II liga, 31. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
5:1
Herb Elana Toruń Elana Toruń
Data spotkania: 10 lipca 2020, g. 17:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news