StalStalowaWola.pl Aktualności
Dziekuję za czas, który tu spędziłem
Napisał: doktor. Dnia 2019-05-25r 18:56

Michał Trąbka swoją dalszą karierę będzie kontynuował w ekstraklasowym ŁKS-ie. Nasz były zawodnik ma jednak jeszcze kilka słów do przekazania kibicom ze Stalowej Woli.

Zakończyła się już twoja przygoda ze Stalą. Czy mógłbyś podsumować swój pobyt w drużynie ze Stalowej Woli?
Michał Trąbka: "Myślę, że to było owocne półtora roku – zarówno dla mnie, jak i dla klubu. Wydaje mi się, że dawałem radę na boisku. Zawsze dawałem z siebie sto procent i mam nadzieję że kibice to dostrzegali. Dziękuję „Stalówce” za ten czas, który tu spędziłem."

Zrealizowałeś swoje osobiste plany, które stawiałeś sobie przychodząc do Stali?
"Patrząc na to, gdzie teraz trafiłem – do ŁKS-u – myślę, że naprawdę dużo w „Stalówce” zrobiłem, skoro sięgnął po mnie klub z Ekstraklasy i widzi mnie w swoich szeregach. Wiadomo – mógłbym zrobić więcej, ale uważam, że to był fajny czas i nie można być aż tak pazernym. Było całkiem dobrze."

Trafiasz do klubu, który będzie występował w Ekstraklasie. Jakie stawiasz sobie cele?
"Podpisałem umowę na trzy lata i chcę maksymalnie wykorzystać ten czas. Nie jestem nastawiony tak, że przyjdę i będę grał wszystko od deski do deski, ale mam nadzieję, że kiedy już dostanę szansę, to ją wykorzystam i ŁKS też będzie korzystał z moich umiejętności."

Będziesz wspominał z sentymentem pobyt w Stalowej Woli i śledził wyniki zielono-czarnych?
"Jasne! Czas w Stalowej Woli wspominam super. Przez 1,5 roku poznałem tu fajnych ludzi, trafiłem na fajnych trenerów i miałem fajnych kolegów w szatni. Będę sprawdzał wyniki i na bieżąco śledził losy zespołu. Życzę „Stalówce” jak najlepiej. Mam też nadzieję, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku i klub się będzie prężnie rozwijał . Stadion zostanie niedługo oddany i Stal będzie biła się o awans do I ligi."

Jednego, czego chyba możesz żałować to tego, że nie zagrałeś na nowym stadionie.
"Tak. Byłem tu 1,5 roku i i ani razu nie zagrałem w Stalowej Woli. Występowałem tylko w Boguchwale. Mam trochę smutku w sobie, że nie udało mi się zagrać na Hutniczej 15. Kolejni, którzy przyjdą po mnie, będą już mieli tę szansę pokazać się na nowym stadionie."

Trzeba zmobilizować naszą drużynę i może za… dwa lata będziesz miał tą okazję tu zagrać przyjeżdżając z ŁKS-em na mecz w Ekstraklasie?
"To bardzo optymistyczny prognostyk, ale dlaczego nie. Jak powstanie stadion, to w klubie na pewno będzie szło ku lepszemu i fajnie byłoby spotkać się ponownie na meczu Ekstraklasy."

Chciałbyś coś na koniec przekazać naszym kibicom?
"Bardzo im wszystkim dziękuję. Wiadomo, że ciężko im było dojeżdżać do Boguchwały, ale często zjawiali się w fajnej liczbie, a do tego jeździli za nami po całej Polsce. Dziękuję im za to, że zawsze byli z nami. Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim w Stalowej Woli za te 1,5 roku. Mam nadzieję, że są ze mnie zadowoleni."

źródło: stal1938.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, 21. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Bytovia Bytów Bytovia Bytów
Data spotkania: 29 lutego/1 marca 2020
Ostatni mecz: Puchar Polski, 1/8 finału
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
0:2
Herb Lech Poznań Lech Poznań
Data spotkania: 4 grudnia 2019, g. 12:15 w Boguchwale
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news