StalStalowaWola.pl Aktualności
Z Siarką w pełnym składzie
Napisał: doktor. Dnia 2019-03-11r 19:26

Po fatalnym meczu i wysokiej porażce aż 1:5 z Pogonią w Siedlcach, piłkarze Stali Stalowa Wola od poniedziałku przygotowują się do sobotniego derbowego meczu z Siarką Tarnobrzeg.

Mecze jak wszystkie dotychczasowe, które Stal rozgrywa w roli gospodarza odbędzie się w Boguchwale. Początek meczu w sobotę o godzinie 15.

W meczu z Pogonią w Siedlcach, trzech piłkarzy Stali zostało ukaranych żółtymi kartkami. Byli to, Piotr Mroziński, Szymon Jopek i Wiktor Stępniowski. Cała trójka graczy będzie brana pod uwagę przy ustalaniu składu na sobotni mecz. Otrzymane kartki nie powodują pauzy tych zawodników. 

Należy się jednak spodziewać zmian w wyjściowym składzie, bo zespół zawiódł w Siedlcach. Jak głębokie będą to zmiany, o tym zadecyduje sztab szkoleniowy stalowowolskiego zespołu, Czesław Palik, Wojciech Fabianowski i Paweł Wtorek.

W Siarce Tarnobrzeg natomiast nastąpiła zmiana trenera, pracę stracił Włodzimierz Gąsior, a funkcja pierwszego trenera przypadła dotychczasowemu asystentowi Michałowi Szymczakowi, pozostanie on trenerem Siarki do momentu zakończenia rozmów z potencjalnymi kandydatami na to stanowisko.

Poważnej kontuzji mięśnia dwugłowego doznał napastnik tarnobrzeżan Adrian Gębalski, uraz wyklucza go z gry do końca obecnego sezonu. Kontuzji nabawił się na jednym z treningów przed meczem ze Zniczem Pruszków. Ciekawostką jest fakt, że Gębalski występował wcześniej w drużynie Stali Stalowa Wola, a nawet nosił opaskę kapitana.

źródło: echodnia.eu/90minut.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, sezon 2019/2020, 1. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Resovia Resovia
Data spotkania: 27 lipca 2019, g. 17:00 w Boguchwale
Ostatni mecz: II liga, sezon 2018/2019, 34. kolejka
Herb Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
1:3
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 19 maja 2019, g. 13:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news