StalStalowaWola.pl Aktualności
Pomeczowe wypowiedzi
Napisał: doktor. Dnia 2018-12-02r 13:37

Przedstawiamy wypowiedzi trenerów i zawodników na temat sobotniego spotkania Widzewa ze Stalą.

Radosław Mroczkowski (Widzew Łódź): „Wszyscy widzieli mecz i ocena może być jedna. Ja też nie mogę na to patrzeć optymistycznie. Ten mecz po raz kolejny pokazał nam, że w momencie, gdy przychodzi zmęczenie i trzeba pokazać umiejętności, jest ich za mało. Trzeba to zrozumieć. Mieliśmy szczęście, że zremisowaliśmy, bo mogło to się inaczej zakończyć. Zagrało wielu zawodników, których nie było w pierwszym meczu, co daje mi duże pole do analizy.

Mam szacunek do piłkarzy, za to, co było do tej pory. Ale to był tylko pewien etap. Teraz musi zacząć się nowy i musimy na to spojrzeć bardzo krytycznie. Mamy punkty i niezłe miejsce w tabeli, ale tak na prawdę, to nie mamy dużo. To mnie bardzo irytuje, ponieważ chcę grać w pikę, budować akcje i strzelać bramki. Brak umiejętności sprawia, że tych elementów nie ma. W ciągu całej rundy były dobre fragmenty, ale tylko fragmenty. Dzisiejszy obraz sytuacji daje nam wiele do myślenia. To zbyt mało w stosunku do oczekiwań.”

Wojciech Fabianowski (Stal Stalowa Wola): „Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Niestety dwóch sytuacji stuprocentowych nie potrafiliśmy zamienić na bramki. Uważam, że z przekroju całego spotkania to my bardziej zasłużyliśmy na zwycięstwo, bardziej chcieliśmy wygrać i było to widać na boisku. Żałuję, że nie udało nam się wygrać. Szanujemy ten punkt. Uważam, że zagraliśmy dzisiaj bardzo dobre spotkanie i to w szatni powiedziałem chłopakom. My nie przyjechaliśmy tutaj po remis. Chcieliśmy ten mecz wygrać i pokazywaliśmy to na boisku.”

Piłkarze Widzewa:
Marcin Kozłowski: „Chcieliśmy zrewanżować się za porażkę 0:3 z jesieni. Stal ma jednak dobry zespół i mecz był wyrównany. Spotkanie mogło się podobać, bo sytuacje były z obu stron. I my, i oni, mieliśmy poprzeczkę. Mogło to się skończyć na różny sposób, dlatego szanujemy ten punkt. Choć każdy zdaje sobie sprawę, że mamy jeszcze wiele do poprawy. Na dzień dzisiejszy jesteśmy liderem, zobaczymy, co wydarzy się jutro.”

Dario Kristo: „Chciałem przeprosić kibiców za to, co dzisiaj zaprezentowaliśmy. To nawet nie było słabe, to była katastrofa. Dobrze, że nie przegraliśmy tego meczu, bo Stal była od nas lepsza. To było widać. Całe szczęście, że runda się już kończy i będziemy mogli odpocząć od piłki. Nie wiem, skąd wynikają te problemy, ale nie ja jestem od analizy. Musimy popracować zimą i zrobić wszystko, by wywalczyć awans.”

Daniel Świderski: „Ciężka liga. Mieliśmy dobrą serię, a na koniec dopadła nas zadyszka. Nie chcę się tym tłumaczyć, bo każda drużyna jest zmęczona. Na tle Stali wyglądaliśmy po prostu słabo i nie mam pojęcia, z czego to mogło wynikać. Nie będę tego komentował, bo od tego nie jestem.”

źródło: własne/widzewtomny.net
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, sezon 2019/2020, 1. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Resovia Resovia
Data spotkania: 27 lipca 2019, g. 17:00 w Boguchwale
Ostatni mecz: II liga, sezon 2018/2019, 34. kolejka
Herb Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
1:3
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 19 maja 2019, g. 13:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news