StalStalowaWola.pl Aktualności
Trzeba szukać punktów gdzie indziej
Napisał: doktor. Dnia 2018-10-28r 10:33

Pomocnik zielono-czarnych Piotr Mroziński ocenia sobotnie spotkanie Stali z Górnikiem Łęczna.

"Trzeba sobie powiedzieć, że zagraliśmy słabe spotkanie. Stworzyliśmy bardzo mało sytuacji. Mieliśmy praktycznie jedną taką, która chyba nawet nie była klarowna - Sebastian minimalnie przestrzelił. W mojej ocenie wydaje mi się, że to było jedno ze słabszych spotkań" - mówił po meczu z Górnikiem Łęczna Piotr Mroziński.

"Można powiedzieć, że my stworzyliśmy Górnikowi te sytuacje, bo praktycznie dwie bramki straciliśmy po naszych stratach. Trener nas uczulał przed spotkaniem, że zespół Górnika czeka na takie przechwyty i z tego po prostu stwarzają sobie sytuacje" - dodał piłkarz Stali.

Zielono-czarni byli przygotowani do meczu z Górnikiem Łęczna. Tym razem nie udało się jednak wywalczyć punktów. "Niczym nas rywal nie zaskoczył, bo tak jak mówiłem wcześniej - to, co nam trener mówił przed meczem, to to się sprawdziło. Troszkę nam zabrało - nie wiem - czy koncentracji? Może troszkę odpowiedzialności w tych kluczowych momentach, gdzie były te straty i można powiedzieć, że przez to przegraliśmy to spotkanie" - podsumował pomocnik naszego zespołu.

źródło: Stal PSA facebook
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, sezon 2019/2020, 1. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Resovia Resovia
Data spotkania: 27 lipca 2019, g. 17:00 w Boguchwale
Ostatni mecz: II liga, sezon 2018/2019, 34. kolejka
Herb Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
1:3
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 19 maja 2019, g. 13:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news