StalStalowaWola.pl Aktualności
Supersnajper
Napisał: doktor. Dnia 2018-10-15r 22:07

Kolejnego gola dla zielono-czarnych strzelił Adrian Dziubiński, który ostatnio gole zdobywa jak na zawołanie. Przed "Stalówką" teraz dwie wyjazdowe potyczki.

"Zdecydowanie byliśmy zespołem lepszym, co było chyba widać. Lepiej operowaliśmy piłką, byliśmy zdecydowanie szybsi, mocniejsi. Wygrywamy 4:0, dosyć wysoko. Po tym, jak można zobaczyć jak graliśmy, to raczej to chyba nikogo nie dziwi. Rozwój miał swoje problemy z autokarem, przyjechali dosłownie 20 minut nad rozpoczęciem spotkania, ale to już nie jest nasz problem. My wyszliśmy na boisko, zrobiliśmy swoje, wygraliśmy wysoko i czekamy na następny mecz wyjazdowy" - mówił po meczu z Rozwojem Katowice Adrian Dzubiński, który w sobotnim spotkaniu strzelił jednego z goli

To była jego siódma bramka w szóstym kolejnym spotkaniu! "Bardzo mnie to cieszy, że w każdym meczu udaje mi strzelić tego gola. Oby najdłużej podtrzymać tę passę" - zaznaczył Dziubiński.

Stalówka znów dobrze wyglądała fizycznie i pod tym względem dobrze prezentowała się na tle rywala. "Powiem szczerze, od zmiany trenera dosyć mocno zaczęliśmy trenować. Każdy trening jest dość długi i naprawdę dużo biegamy. W tygodniu trenujemy bardzo mocno i na meczu jest jest właśnie więcej sił" - skomentował piłkarz "Stalówki", który w tym sezonie ligowym siedem razy pokonał już bramkarza rywali i w klasyfikacji najlepszych strzelców II ligi zajmuje trzecie miejsce.

Zielono-czarni po sobotnim meczu cieszą się ze zwycięstwa, mają na swoim koncie 20 punktów i pną się w ligowej tabeli. Tych "oczek" mogłoby być więcej, lecz w poprzedniej kolejce Stal przegrała 2:3 z Olimpią w Elblągu. "To jest właśnie przykre. Z Olimpią Elbląg też zdeklasowaliśmy przeciwnika do 20. minuty. Strzelamy bramkę na 1:0 i po prostu za chwilę dostajemy gola na 1:1, a po chwili kuriozalna bramka na 1:2. Zaczęliśmy gonić wynik, udało się strzelić na 2:2 i potem tak naprawdę chłopak oddał strzał życia z 30-35 metrów w samo okienko. Ciężko coś powiedzieć po takim spotkaniu. Jeżeli byśmy byli zespołem słabszym i przegrywamy, to oddajemy honor drużynie, ale jeżeli jesteśmy naprawdę drużyną lepszą i przegrywamy mecz, wracamy 600 kilometrów całą noc, to jest to przykre" - wspominał Adrian Dziubiński.

Teraz przed Stalą dwa wyjazdowe spotkania - ze Zniczem Pruszków i Górnikiem Łęczna. Liczymy na kolejne gole naszego superstrzelca! "Miejmy nadzieję, że przywieziemy sześć punktów. Takie mamy założenia. A co będzie, to się okaże podczas tych spotkań. Mam też nadzieję, że strzelę gole, że jeszcze się nie zatrzymam na tych sześciu kolejkach i dodam do swojej kolekcji parę bramek" - podsumował "Dziubek".

źródło: Stal PSA facebook
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga, sezon 2019/2020, 1. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Resovia Resovia
Data spotkania: 27 lipca 2019, g. 17:00 w Boguchwale
Ostatni mecz: II liga, sezon 2018/2019, 34. kolejka
Herb Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
1:3
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 19 maja 2019, g. 13:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news