Przyszedł i czas na drugą porażkę w lidze
Napisał: Varta1938. Dnia 2018-08-18r 18:16

Zielono-czarni podczas swojego najdalszego wojażu w tym sezonie przegrali w Stargardzie 1-0 po trafieniu z 63. minuty Przemysława Brzeziańskiego.

"Jest niedziela, 17:00, pogoda też nie dopisuje do grania w piłkę" - to słowa Piotra Ćwielonga sprzed kilkunastu lat i  tak właściwie można podsumować pierwszą połowę spotkania pomiędzy Błękitnymi, a Stalą Stalowa Wola. Jedyną dogodną okazję na zdobycie bramki miał w 23. minucie meczu Robert Dadok, który po indywidualnej akcji minął Patryka Baranowskiego, jednak w końcowej fazie akcji niecelnie strzelił obok bramki Mariusza Rzepeckiego.

Po zmianie stron, to gospodarze byli częściej przy piłce co udowodnili trafieniem z 63. minuty, kiedy to Błażej Starzycki prostopadłym podaniem uruchomił Przemysława Brzeziańskiego, który “na raty” pokonał Doriana Frątczaka. Sześć minut później ponownie ten sam duet mocno postraszył zielono-czarnych, ale tym razem strzelec bramki minimalnie chybił obok prawego słupka gości. Na kwadrans przed końcem spotkania w doskonałej sytuacji znalazł się wprowadzony chwilę wcześniej Sebastian Łętocha, jednakże napastnik Stali nie trafił do niemal pustej siatki.

Do końca spotkania nie wydarzyło się nic godnego uwagi i przegrywamy pierwsze spotkanie w lidze w tym sezonie. Następny pojedynek zielono-czarni rozegrają 22 sierpnia (środa) o godzinie 17:00, a rywalem podopiecznych Krzysztofa Łętochy będzie spadkowicz z pierwszej ligi - Pogoń Siedlce.