StalStalowaWola.pl Aktualności
Wypowiedzi trenerów po spotkaniu Stal - Widzew
Napisał: Varta1938. Dnia 2018-08-12r 11:01

Wypowiedzi trenerów po spotkaniu Stal - Widzew.

Krzysztof Łętocha:
„Zastosowanie tego, co nakreśliliśmy sobie na Widzew, dało rezultat. Wiedzieliśmy, że z łodzianami trzeba grać ostrożnie i spokojnie. To sobie zakładaliśmy. W przekroju całego spotkania wyglądało to dobrze. Cieszę się, że zespół coraz lepiej ze sobą współpracuje, rozumie się z nowymi zawodnikami. Nie mieliśmy wiele czasu, a trzeba było dokonać przeglądu kadr. Udało się to zrobić w środę i dzięki temu mogłem pozwolić sobie na zmiany personalne.

Cieszę się z dopingu kibiców. Fajnie, jak dwa zespoły się wzajemnie szanują. Taka atmosfera, jak dzisiaj, to rzadkość na tym kameralnym stadionie.”

Radosław Mroczkowski:

To zasłużone zwycięstwo gospodarzy, nie ma o czym dyskutować. Spodziewaliśmy się, że będzie to bardzo trudne spotkanie, ale nie myślałem, że tak łatwo oddamy ten mecz. Do przerwy wiele nam się nie udawało, ale był remis. W przerwie przekazałem drużynie swoje uwagi, ale ta nie potrafiła ich zrealizować. Oddaliśmy gospodarzom zbyt wiele miejsca, doszły błędy indywidualne. To sprawiło, że wynik się podwyższył. Natomiast rywalom wysokie prowadzenie dodawało pewności siebie. Szukaliśmy zmian, i w ustawieniu, i personalnie, ale nie przynosiło to efektu.

Mam wrażenie, że ktoś podmienił mi drużynę w nocy. Ale takie są boiskowe realia. Jest nam przykro po wysokiej porażce, ale takie przegrane też uczą i wierzę, że mój zespół wyciągnie z tego lekcję już w najbliższym meczu.”

źródło: WidzewToMy / fot. własne
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga - 29. kolejka
Herb Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz
VS
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 20 kwietnia 2019, g. 18:00
Ostatni mecz: II liga - 28. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
1:0
Herb GKS Bełchatów GKS Bełchatów
Data spotkania: 13 kwietnia 2019, g. 16:00 w Boguchwale
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news