StalStalowaWola.pl Aktualności
Okiem kibica
Napisał: doktor. Dnia 2018-08-07r 15:45

Przedstawiamy kibicowskie relacje z dwóch ostatnich ligowych spotkań Stali Stalowa Wola.

Stal Stalowa Wola - Resovia 2:1

Pierwszy mecz rozegrany w roli gospodarza w Boguchwale zgromadził na trybunach ok. 800-900 osób. Zorganizowana grupa Kibiców szczelnie wypełnia trybunę krytą.

Przed meczem organizujemy dwie zbiórki. Z oficjalnej ruszają autokary i auta, ok. 150-170 osób w tym 50 FC Nisko - dzięki za solidne wsparcie. Druga grupa: Stalówka, Stal Rzeszów, Polonia, Łada, Karpaty, dociera w okolice stadionu bez obstawy i chce przywitać się ze stojącą tam koalicją: Resovia, Sanok, JKS, Siarka, itd… jednak brak jakiejkolwiek reakcji przeciwnika uniemożliwił przybicie piątek i pozwolił „niebieskim„ na opanowanie sytuacji. Niestety woleli jedynie groźnie poszarpać furtkę przy psach na 2 h przed meczem.

Na stadionie gorąca atmosfera zarówno na trybunach jak i na  boisku. Wieszamy kilka flag i transparent skierowany do „hipokRRytek”. Prowadzimy konkretny doping. Nie obyło się oczywiście bez pozdrowień dla „pasiastej”, której grupka przedstawicieli (starsi panowie) zasiadła na przeciwległej prostej i po bramce próbowała zaznaczyć swoją obecność. Szybko i głośno byli zagłuszani, a przed końcem meczu opuścili obiekt. Zespół staje na wysokości zadania i wygrywa derby. Tego dnia obecni z Nami: Stal Rzeszów - ok. 130; Karpaty - ok. 60 oraz ok. 25 osobowe delegacje Łady i Polonii. Podziękowania dla wszystkich za wsparcie.

 
Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 2:1
 
Do Torunia jedziemy w 130 osób (w tym 15 Łada i 4 Stal Rzeszów) - dzięki za wsparcie na tym dalekim wyjeździe. 

Ze Stalowej Woli ruszamy z opóźnieniem, a za Kielcami psy kolejny raz kierują Nas na objazd, teraz ze względu na jadący tą samą trasą ŁKS. Ostatecznie pod stadion docieramy w trakcie pierwszej połowy i długo wchodzimy na sektor ze względu na dopisywanie się do listy. Wieszamy kilka flag w tym jedną Łady i ruszamy z dopingiem od drugiej połowy. W trakcie meczu nad stadionem przechodzi ulewa, ściągamy koszulki i dalej dobrze się bawimy. Podczas drogi powrotnej kolejne objazdy wymyślane przez niebieskich. W pewnym momencie sami zmieniamy trasę i zaoszczędzamy sporo kilometrów i czasu.

źródło: Grzesiek STF
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga - 29. kolejka
Herb Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz
VS
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 20 kwietnia 2019, g. 18:00
Ostatni mecz: II liga - 28. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
1:0
Herb GKS Bełchatów GKS Bełchatów
Data spotkania: 13 kwietnia 2019, g. 16:00 w Boguchwale
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news