StalStalowaWola.pl Aktualności
Jaromir Wieprzęć poprowadził trening
Napisał: doktor. Dnia 2018-07-13r 09:34

Nadal nie jest jasne kto poprowadzi drużynę w nowym sezonie. W wyniku zamieszania czwartkowy trening poprowadził Jaromir Wieprzęć.

Po wyborach prezesa, czas na wybór trenera. Zamieszanie jakie wprowadził były już prezes Stali Stalowa Wola sprawiło, że dzisiejszy trening wyjątkowo poprowadził Jaromir Wieprzęć. W piątek najprawdopodobniej dowiemy się kto poprowadzi Stal w sezonie 2018/19.
 
Jeżeli zostanie nim Tadeusz Krawiec, to nie wykluczone że do Stali Stalowa Wola dołączy Kamil Bętkowski. Ponadto jak udało nam się dowiedzieć. W przypadku zatrudnienia 43-letniego szkoleniowca funkcję trenera bramkarzy obejmie Tomasz Wietecha .
 
Trener który poprowadzi Stalówkę nie uniknie ubytków, wczoraj Szymon Jarosz został oficjalnie zawodnikiem Stomilu Olsztyn. Odejść planuje także Bruno Żołądź, którego nie było dziś na treningu. Prawdopodobnie zostanie rozwiązana umowa 27-letniego pomocnika.
 
Z drużyną trenuje nadal Dorian Frątczak, który po zawirowaniach może otrzymać nową umowę. Trenował dziś także Wiktor Beśka.
 
Na dzisiejszym treningu można było zobaczyć nowe twarze, jednak ich personalia nie są znane. We wtorek natomiast ze Stalą Stalowa Wola trenował Paweł Kaczmarek z Motoru Lublin, lecz nie przekonał do siebie Krzysztofa Łętochy.

źródło: podkarpacielive.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga - 29. kolejka
Herb Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz
VS
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 20 kwietnia 2019, g. 18:00
Ostatni mecz: II liga - 28. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
1:0
Herb GKS Bełchatów GKS Bełchatów
Data spotkania: 13 kwietnia 2019, g. 16:00 w Boguchwale
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news