StalStalowaWola.pl Aktualności
Terminarz rundy jesiennej
Napisał: doktor. Dnia 2018-06-21r 12:52

PZPN ogłosił terminarz rundy jesiennej II ligi na sezon 2018/2019.

Rozgrywki rozpoczną się 21 lipca, zaś ostatnia w tym roku, 21. kolejka odbędzie się w dniach 1-2 grudnia.

Kolejka 1 - 21-22 lipca: 

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 
ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola 
Resovia - Znicz Pruszków 
Elana Toruń - Rozwój Katowice 
Widzew Łódź - Olimpia Elbląg 
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 
Pogoń Siedlce - GKS Bełchatów 
Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 
Radomiak Radom - Skra Częstochowa 

Kolejka 2 - 28-29 lipca: 

Górnik Łęczna - Skra Częstochowa 
Ruch Chorzów - Radomiak Radom 
GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg 
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce 
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 
Rozwój Katowice - Widzew Łódź 
Znicz Pruszków - Elana Toruń 
Stal Stalowa Wola - Resovia 
Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik 

Kolejka 3 - 4-5 sierpnia: 

ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 
Resovia - Gryf Wejherowo 
Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 
Widzew Łódź - Znicz Pruszków 
Błękitni Stargard - Rozwój Katowice 
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Grudziądz 
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 
Ruch Chorzów - Skra Częstochowa 

Kolejka 4 - 11-12 sierpnia: 

Górnik Łęczna - Ruch Chorzów 
GKS Bełchatów - Skra Częstochowa 
Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom 
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 
Rozwój Katowice - Pogoń Siedlce 
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 
Gryf Wejherowo - Elana Toruń 
ROW 1964 Rybnik - Resovia 

Kolejka 5 - 18-19 sierpnia:

Resovia - Górnik Łęczna 
Elana Toruń - ROW 1964 Rybnik 
Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 
Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice 
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz 
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 

Kolejka 6 - 22 sierpnia: 

Górnik Łęczna - GKS Bełchatów 
Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów 
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 
Rozwój Katowice - Radomiak Radom 
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 
Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 
ROW 1964 Rybnik - Widzew Łódź 
Resovia - Elana Toruń 

Kolejka 7 - 25-26 sierpnia: 

Elana Toruń - Górnik Łęczna 
Widzew Łódź - Resovia 
Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik 
Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo 
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 
Radomiak Radom - Znicz Pruszków 
Skra Częstochowa - Rozwój Katowice 
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 
GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz 

Kolejka 8 - 1-2 września: 

Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz 
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 
Rozwój Katowice - Ruch Chorzów 
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa 
Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 
ROW 1964 Rybnik - Pogoń Siedlce 
Resovia - Błękitni Stargard 
Elana Toruń - Widzew Łódź 

Kolejka 9 - 8-9 września: 

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 
Błękitni Stargard - Elana Toruń 
Pogoń Siedlce - Resovia 
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo 
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 
Ruch Chorzów - Znicz Pruszków 
GKS Bełchatów - Rozwój Katowice 
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 

Kolejka 10 - 15-16 września: 

Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 
Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz 
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 
Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów 
Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa 
ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 
Resovia - Siarka Tarnobrzeg 
Elana Toruń - Pogoń Siedlce 
Widzew Łódź - Błękitni Stargard 

Kolejka 11 - 22-23 września: 

Błękitni Stargard - Górnik Łęczna 
Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 
Radomiak Radom - Resovia 
Skra Częstochowa - ROW 1964 Rybnik 
Ruch Chorzów - Gryf Wejherowo 
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola 
Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków 
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice 

Kolejka 12 - 29-30 września: 

Górnik Łęczna - Rozwój Katowice 
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 
Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz 
Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 
ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów 
Resovia - Skra Częstochowa 
Elana Toruń - Radomiak Radom 
Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg 
Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 

Kolejka 13 - 6-7 października: 

Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 
Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard 
Radomiak Radom - Widzew Łódź 
Skra Częstochowa - Elana Toruń 
Ruch Chorzów - Resovia 
GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik 
Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo 
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 
Rozwój Katowice - Znicz Pruszków 

Kolejka 14 - 13-14 października: 

Górnik Łęczna - Znicz Pruszków 
Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice 
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 
ROW 1964 Rybnik - Olimpia Grudziądz 
Resovia - GKS Bełchatów 
Elana Toruń - Ruch Chorzów 
Widzew Łódź - Skra Częstochowa 
Błękitni Stargard - Radomiak Radom 
Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg 

Kolejka 15 - 20-21 października: 

Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna 
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard 
Ruch Chorzów - Widzew Łódź 
GKS Bełchatów - Elana Toruń 
Olimpia Grudziądz - Resovia 
Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik 
Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 

Kolejka 16 - 27-28 października: 

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków 
ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice 
Resovia - Olimpia Elbląg 
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 
Widzew Łódź - GKS Bełchatów 
Błękitni Stargard - Ruch Chorzów 
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 
Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 

Kolejka 17 - 3-4 listopada: 

Radomiak Radom - Górnik Łęczna 
Skra Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 
Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce 
GKS Bełchatów - Błękitni Stargard 
Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź 
Olimpia Elbląg - Elana Toruń 
Rozwój Katowice - Resovia 
Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik 
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 

Kolejka 18 - 10 listopada: 

Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo 
Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik 
Znicz Pruszków - Resovia 
Rozwój Katowice - Elana Toruń 
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 
GKS Bełchatów - Pogoń Siedlce 
Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 
Skra Częstochowa - Radomiak Radom 

Kolejka 19 - 17-18 listopada: 

Skra Częstochowa - Górnik Łęczna 
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 
Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów 
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg 
Widzew Łódź - Rozwój Katowice 
Elana Toruń - Znicz Pruszków 
Resovia - Stal Stalowa Wola 
ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo 

Kolejka 20 - 24-25 listopada: 

Górnik Łęczna - ROW 1964 Rybnik 
Gryf Wejherowo - Resovia 
Stal Stalowa Wola - Elana Toruń 
Znicz Pruszków - Widzew Łódź 
Rozwój Katowice - Błękitni Stargard 
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 
Olimpia Grudziądz - Siarka Tarnobrzeg 
GKS Bełchatów - Radomiak Radom 
Skra Częstochowa - Ruch Chorzów 

Kolejka 21 - 1-2 grudnia:

Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 
Skra Częstochowa - GKS Bełchatów 
Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz 
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 
Pogoń Siedlce - Rozwój Katowice 
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 
Elana Toruń - Gryf Wejherowo 
Resovia - ROW 1964 Rybnik

źródło: 90minut.pl/pzpn.pl
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga - 12. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz
Data spotkania: 29 września 2018, g. 15:00 w Boguchwale
Ostatni mecz: II liga - 11. kolejka
Herb GKS Bełchatów GKS Bełchatów
1:2
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 22 września 2018, g. 17:00
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news