StalStalowaWola.pl Aktualności
Tydzień okiem kibica
Napisał: doktor. Dnia 2018-04-25r 08:22

Za nami kolejny tydzień w wykonaniu piłkarzy i kibiców Stalówki. Przedstawiamy relacje z trzech spotkań ligowych okiem kibica.

Stal - Wisła Puławy 1:3

Na kolejne spotkanie rozgrywane w roli gospodarza w Boguchwale wybieramy się autokarem i autami. Łącznie ok. 120 osób, w tym FC Nisko z flagą. Na płocie zawisła też wyjazdówka "STF" oraz transparent "Nic o Nas bez Nas...". Doping ograniczony do pojedyńczych okrzyków. Piłkarze przegrywają kolejne spotkanie i po meczu dostają ostrą reprymendę, oddają jednocześnie koszulki meczowe.

Stal - Znicz Pruszków 2:0

Na zaległe spotkanie ze Zniczem rozegrane w środę udaje się kilkanaście osób własnym transportem. 

Radomiak Radom - Stal 2:2

Do Radomia zawitało ok. 130 Kibiców Stali z czego nie wszyscy weszli na stadion. Tego dnia w sektorze gości obecni przedstawiciele FC Nisko, Gorzyc, Nowej Dęby - wielkie dzięki. Ze względu na dopisywanie się do listy wchodzimy w trakcie pierwszej połowy. Na płocie wieszamy kilka flag i transparent "Nic o Nas bez Nas...". Prowadzimy dość dobry doping. Była też długa i głośna "wymiana uprzejmości" z miejscowymi. Klimatyczny wyjazd, oby więcej takich. Po meczu podziękowania dla zespołu za walkę i szybki powrót do Stalowej Woli.

źródło: Grzesiek STF
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga - 22. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Błękitni Stargard Błękitni Stargard
Data spotkania: 2 marca 2019, g. 14:00 w Boguchwale
Ostatni mecz: II liga - 21. kolejka
Herb Widzew Łódź Widzew Łódź
0:0
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 1 grudnia 2018, g. 19:10
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news