StalStalowaWola.pl Aktualności
W Stalowej Woli z nadzieją czekają na nowy rok
Napisał: doktor. Dnia 2017-12-26r 22:02

Ten kończący się rok nie był zbyt dobry dla drugoligowej Stali Stalowa Wola.

Co prawda udało się utrzymać na tym poziomie rozgrywkowym, ale nadzieje na lepszy nowy sezon dosyć szybko zostały rozwiane. Teraz jednak nikt nie patrzy już w tył. Liczy się to co będzie działo się w Stali od stycznia. Piłkarze do treningów wrócą już 3 stycznia. Rozegranych zostanie jedenaście gier kontrolnych, a wkrótce poznamy kolejne kadrowe ruchy w naszej drużynie.

Prezes zielono-czarnych Mariusz Szymański zapytany czego można życzyć fanom Stalówki na nowy rok, szybko odpowiedział: "Przede wszystkim wiele emocji i okazałych zwycięstw naszej ukochanej drużyny. To jest najważniejsze."

2018 rok przynosi kolejne zmiany dla sportowej Stalowej Woli, bo trwa budowa najważniejszego elementu Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej. Powstaje bowiem druga trybuna stadionu przy Hutniczej wraz z zapleczem, a także renowacji poddana została murawa wraz z montażem systemu podgrzewania. Nie można też zapomnieć o oświetleniu stadionu. Obiekt będzie wyglądał wspaniale.

Prezes Szymański spoglądając na przebudowę jest bardzo zadowolony. "Nie mam harmonogramu prac Budimexu, ale chyba są do przodu z planami na kolejne tygodnie. Cieszymy się i nie możemy się doczekać kiedy zagramy domowy mecz w Stalowej Woli" – mówi Mariusz Szymański. Wiosną wszystko wskazuje na to, że Stalówka ponownie będzie domowe spotkania grała na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. 

Czasu na odpoczynek prezes nie ma zbyt wiele, dlatego podczas zakończonych świąt było rodzinnie, a sylwestrowa zabawa zostanie spędzona w domu, a potem pora na gorący okres w klubie.

źródło: własne/echodnia.eu
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga - 22. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Błękitni Stargard Błękitni Stargard
Data spotkania: 2/3 marca 2019 w Boguchwale
Ostatni mecz: II liga - 21. kolejka
Herb Widzew Łódź Widzew Łódź
0:0
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 1 grudnia 2018, g. 19:10
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news