StalStalowaWola.pl Aktualności
Czas podsumowań w Stali
Napisał: doktor. Dnia 2017-11-28r 19:17

Po sobotnim spotkaniu Stali Stalowa Wola z Błękitnymi Stargard trener zielono-czarnych Krzysztof Łętocha nie mógł być zadowolony. Jego ekipa przegrała mecz z silnym rywalem. Opiekun szukał jednak pozytywów.

"Kluczem w tym spotkaniu była pierwsza połowa. Stargard ma taki styl. Świetna gra w pierwszych połowach otwiera im mecze. Tak było. Przeciwnik w trudnych warunkach atmosferycznych okazał się sprytniejszy" - mówi Krzysztof Łętocha.

"Staraliśmy się ze wszystkich sił złapać kontakt, ale nie udało się. Przeciwnik bardzo utrudniał nam grę. Teraz mamy przed sobą zimowe miesiące, gdzie będziemy pracować i doskonalić naszą formę. Nad strefą spadkową mamy jakiś zasób punktów." W szatni zielono-czarnych raczej nie będzie rewolucji kadrowej. Prędzej można się spodziewać kilku posunięć, które mają przynieść dodatkową jakość.

"Konieczne są korekty w składzie. To nie będzie rewolucji. Ten zespół ma swoje możliwości. Będziemy szukać zawodników, którzy dadzą nam jakość. Nie będziemy spoglądać do tyłu, tylko do przodu" - dodał Krzysztof Łętocha. "Ambicja jest w drugiej lidze podstawą. Dziękuję za część sezonu, podziękowania za gościnę dla Rzeszowa." 

Szkoleniowiec przyznał, że wiosną będzie prowadził Stal w czasie rundy wiosennej. Przez najbliższy tydzień piłkarze przejdą badania, gdzie szkoleniowiec dowie się w jakiej dyspozycji są poszczególni piłkarze.

"Do zajęć wrócimy 3 stycznia. Będziemy pracować na swoich obiektach, bo mamy ku temu warunki. Planowane jest rozegranie 8-9 gier sparingowych" - zakończył trener Stalówki.

źródło: własne/echodnia.eu
  • Spotkania
  • Terminarz
  • Tabela
  • Strzelcy
  • Transfery
Następny mecz: II liga - 22. kolejka
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
VS
Herb Błękitni Stargard Błękitni Stargard
Data spotkania: 2/3 marca 2019 w Boguchwale
Ostatni mecz: II liga - 21. kolejka
Herb Widzew Łódź Widzew Łódź
0:0
Herb Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Data spotkania: 1 grudnia 2018, g. 19:10
» Publicystyka
Dodał: admin Dnia: 2015-04-19r.

Jeszcze niedawno klub był na skraju upadłości, ale mimo problemów nie spadł niżej niż trzecia klasa rozgrywkowa. Dziś posiada jeden z najniższych budżetów w lidze, a mimo to przewodzi stawce II-ligowców. » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-06-17r.

Subiektywno-statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 okiem redakcji stalstalowawola.pl » czytaj dalej

Dodał: admin Dnia: 2014-05-26r.

Żar lał się z nieba, powietrze nad rozgrzaną murawą musiało parzyć jak przy hutniczym piecu, razem z piłkarzami pociliśmy się także my, kibice. » czytaj dalej

stat4u
news