Co wy robicie?
Napisał: doktor. Dnia 2017-04-22r 19:17

Ciężko jest cokolwiek napisać po takim spotkaniu. Dramat, dramat i jeszcze raz dramat.

W spotkanie zdecydowanie lepiej weszli gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie w 16-stej minucie po trafieniu Osolińskiego bezpośrednio z rzutu wolnego. Nie minęła minuta,a Stal wyrównała po trafieniu nikogo innego jak Adriana Gębalskiego. W 23 minucie sędzia podyktował pierwszy z trzech podytkowanych karnych w tym meczu. Do piłki podszedł Piasecki, który nie dał szans naszemu golkiperowi.

W drugą połowę lepiej weszli przyjezdni i drugie trafienie w tym meczu zaliczył Adrian Gębalski. Nie minęło 120 sekund, a Piasecki ponownie wyprowadził swój zespół na prowadzenie po golu z "wapna". Po godzinie gry było już 4-2, a hattricka samych rzutów karnych zdobył Piasecki. Pięć minut później było już 5-2 dla Olimpii po trafieniu Zielińskiego z ostrego kąta. Rezultat spotkania w 92 minucie ustalił Byszewski.

Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola 6:2 (2:1)
1:0 - Bartosz Osoliński 16'
1:1 - Adrian Gębalski 17'
2:1 - Fabian Piasecki (k.) 23'
2:2 - Adrian Gębalski 47'
3:2 - Fabian Piasecki (k.) 49'
4:2 - Fabian Piasecki (k.) 63'
5:2 - Karol Zieliński 65'
6:2 - Marcin Byszewski 90'

Olimpia: Piotr Czapliński - Marcin Byszewski, Michał Kuczałek, Łukasz Grzybowski, Hubert Kotus, Jakub Bach (53' Karol Zieliński), Patryk Brzeski, Daniel Michałowski (84' Sebastian Szerszeń), Bartosz Osoliński (79' Marcin Przybylski), Kacper Falon (70' Karol Buzun), Fabian Piasecki.

Stal: Bartosz Koncki - Adam Waszkiewicz, Szymon Jarosz, Mateusz Kolbusz, Mateusz Wójcik, Konrad Korczyński (46' Kacper Piechniak), Adrian Dziubiński, Michał Mokrzycki, Kamil Bętkowski (78' Kacper Siudak), Kamil Jonkisz (67' Przemysław Stelmach), Adrian Gębalski.

Żółte kartki: Falon, Brzeski, Buzun - Kolbusz, Koncki, Waszkiewicz.