Wysoka wygrana w sparingu
Napisał: doktor. Dnia 2017-02-08r 19:33

Po wielu latach pierwszy sparing podczas zimowej przerwy rozegrany został w Stalowej Woli. Na sztucznym boisku przy Hutniczej Stal podejmowała Podlasie Biała Podlaska.

Do przerwy zielono-czarni prowadzili już 2:0 po bramkach Jonkisza i Gębalskiego.

Druga połowa to przewaga w posiadaniu piłki i w akcjach ofensywnych po stronie Stalówki. Przyniosło to efekt w postaci bramek i końcowy wynik spotkania to 4:0 dla Stali. Do bramki rywali trafili Dziubiński i Korczyński.

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska 4:0 (2:0)
1:0 - Jonkisz
2:0 - Gębalski
3:0 - Dziubiński
4:0 - Korczyński

Stal Stalowa Wola: (I połowa) Bartosz Koncki - Adam Waszkiewicz, Szymon Jarosz, Kacper Śpiewak, Mateusz Wójcik, Kacper Siudak, Przemysław Stelmach, Bartłomiej Wasiluk, Kamil Bętkowski, Kamil Jonkisz, Adrian Gębalski. (II połowa) Dorian Frątczak - Bruno Żołądź, Mateusz Kolbusz, Nicholas Kozdra (75 Maciej Wieprzęć), Kacper Piechniak, Michał Mokrzycki, Adrian Dziubiński, Konrad Korczyński, Piotr Szewczyk, Konrad Kołodziej, zawodnik nieznany.

Podlasie Biała Podlaska: Jakub Wiśniewski - Damian Szymański (46 Kacper Dmitruk), Mateusz Łakomy, Michał Pyrka (46 Damian Borowik), Przemysław Skrodziuk (65 Damian Szymański), Adam Wiraszka (46 zawodnik testowany), Bartłomiej Goździołko (60 Michał Pyrka), Tomasz Andrzejuk (70 zawodnik testowany), Adrian Hołownia (60 Jakub Syryjczyk, 80 Sebastian Czapski), Jakub Syryjczyk (46 zawodnik testowany, 60 Jakub Skrodziuk), Łukasz Sawtyruk (46 zawodnik testowany).

Wszystkich sympatyków zapraszamy na kolejny mecz kontrolny, który rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 13:00. Przeciwnikiem Stali będzie Cosmos Nowotaniec.

źródło: własne/stal1938.pl